ایستگاه خبر

تکنیک ناب آرژانتینی در استفاده از بلاک‌چین! زباله‌های خود را تفکیک کنید، رمز ارز جایزه بگیرید

وزارت صنایع آرژانتین در جلسه‌ای که در تاریخ ۱۹ اوت در استان میسیونس برگزارشده اعلام کرده است که به‌زودی شهروندان این استان که در انجام امور مربوط به بازیافت زباله‌های خود همکاری می‌کنند، رمز ارز دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری altcoinbuzz، رمز ارزی با عنوان JellyCoin به‌عنوان پاداش به شهروندانی که در بازیافت زباله‌های شهری کمک کنند پرداخت خواهد شد. این رمز ارز با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین ساخته‌شده و یک پلتفرم مدیریت منبع باز غیرمتمرکز و شفاف با امنیت بالاست که امکان دسترسی و حسابرسی اطلاعات را برای کاربران و مسئولان شهری فراهم می‌کند.

ایوان زبلیویچ از مسئولین موسسه منتشرکننده این رمز ارز اعلام کرده است شهروندانی که در این طرح مشارکت کنند در دو گروه تقسیم‌بندی می‌شوند. کسانی که بازمانده‌ها را تولید می‌کنند و کسانی که این بازمانده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند. تولیدکننده‌های بازمانده‌ها تمامی اطلاعات مربوط به دورریختنی های خود را در شبکه این رمز ارز بارگذاری می‌کنند و شبکه به آن‌ها کمک خواهد کرد تا به کسانی که این بازیافت‌ها را جمع‌آوری می‌کنند متصل شوند. آن‌ها نیز با توجه به اطلاعات موجود در شبکه، به جداسازی متناسب زباله‌ها اقدام خواهند کرد. هردوی این گروه‌ها نیز با توجه به مشارکت خود رمز ارز دریافت خواهند کرد.

گفتنی است که مسئولان آرژانتینی امیدوارند این طرح نه‌تنها به فرآیند بازیافت زباله‌ها کمک کند، بلکه آگاهی عمومی را نیز در رابطه بااهمیت بازیافت زباله‌ها افزایش دهد.

Source

https://coiniran.com/?p=31608
دکمه بازگشت به بالا