ایستگاه خبر

خرید بلیط با استفاده بیت‌کوین در بزرگترین آژانس بلیط‌فروشی آسیا

Future.Travel آژانس خرید آنلاین بلیط ویتنامی خرید بلیط با استفاده بیت‌کوین را از طریق شبکه لایتنینگ پشتیبانی می‌کند. در طی این فرایند بیت‌کوین به واحد پول محلی تبدیل می‌شود. بنابر اعلامیه ۲۰ آوریل، Future.Travel برای فعال کردن پرداخت‌های بیت‌کوین مبتنی بر شبکه لایتنینگ، با شرکت Neutronpay مستقر در کانادا همکاری می‌کند. این شرکت به Future.Travel پلتفرم تجاری چند ارزی خود را ارائه می‌دهد. با  این گزینه جدید یکپارچه‌سازی، زمان پردازش معاملات بیت‌کوین در بیشتر موارد ظاهراً به سه تا چهار ثانیه کاهش می‌یابد.

از بین بردن کلاهبرداری، کاهش زمان پردازش معاملات

در کل، Future.Travel بیش از شش سال است که از پرداخت های بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند و اخیراً سایر رمزارزها مانند (Litecoin (LTC) ، Bitcoin Cash (BCH و اتریوم (ETH) را به روش‌های پرداخت آنلاین خود اضافه کرده است. این شرکت اظهار داشت که این روش، امکان کلاهبرداری آنلاین را از بین می‌برد. دیوید واتسون، مدیر کل Future.Travel، اظهار داشت: «شبکه لایتنینگ گام بعدی برای کاهش هزینه‌ و زمان است.»

تمایل صنعت توریسم به کریپتو افزایش می‌یابد

صنعت توریسم که پیش از همه‌گیری کووید-۱۹ یکی از بزرگترین صنایع جهان بود، همواره به فناوری‌های نوظهور و به‌ویژه رمزارزها علاقه نشان داده است.

در نوامبر گذشته، شرکت هواپیمایی آلمانی Hahn Air با همکاری با Winding Tree پلتفرم غیرمتمرکزی در صنعت مسافرتی، اقدام به صدور بلیط در بلاک‌چین کرد.

Travala، سرویسی که به کاربران خود امکان می‌دهد هزینه‌های اقامت خود را با ارز دیجیتال بپردازند، به‌طور پیوسته گزینه‌های مربوط به پرداخت با رمزارز خود را گسترش داده است. تراوالا در ژانویه به Cointelegraph گفت: «خوب است بدانید که با رزرو کردن و پرداخت‌های مبتنی بر رمزارزها، از مشکلات معمول پرداخت به روش‌های سنتی و کلاهبرداری‌ها جلوگیری می‌کنید.»

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=38336
دکمه بازگشت به بالا