ایستگاه خبر

صرافی کراکن: بیت کوین در سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰هزار دلار نیز خواهد رسید

دن هلد (Dan Held)، یکی از مدیران صرافی کراکن Kraken می‌گوید بیت کوین (BTC) در وضعیتی قرار گرفته که احتمال اینکه در سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۰هزار دلار برسد زیاد است.

هلد در مصاحبه‌ای با لارک دیویس (Lark Davis) که یکی از اینفلوئنسرهای حوزهٔ رمزارز است، اظهار داشت که بیت کوین همچنان یک دارایی پرریسک است زیرا انتظار دارد که دولت بایدن با نرخ بی‌سابقه‌ای پول بیشتری چاپ کند.

علی‌رغم هدف خوشبینانه‌ای که هلد دارد، تهدید احتمالی کاغذسازی بیت کوین را در جایی که شرکت‌های بزرگ مانند پی پال مقادیر زیادی بیت کوین خریداری می‌کنند اما اجازه سپرده یا برداشت دارایی رمزارز از اکوسیستم خود را نمی‌دهند، به حساب نیاورده است.

«اگر شرکت‌های بزرگ تصمیم گرفتند که به لایهٔ اول بیت کوین یا به مکانیسم تسویه حساب بیت کوین اهمیت ندهند و بعد با همدیگر به خوبی کنار می‌آیند، مسئله کمی ترسناک خواهد بود. خب، این یعنی ما فقط سیستم قدیمی را بازسازی کنیم، همان جایی‌که هیچکس به تضمین تسویه ‌حساب لایه بیت کوین اهمیتی نمی‌دهد.»

هلد اظهار داشت که همچنان به سیستم تسویه حساب بیت کوین اعتقاد جدی دارد و دلیلی برای استفاده از هیچ طرف قراردادی نمی‌بیند. «ما از یک دیدگاه بسیار مهم به آن نگاه می‌کنیم و نمی‌خواهیم خطر دیگری را بپذیریم. بیت کوین به عنوان مکانیزم تسویه حساب بسیار خارق‌العاده است، بنابراین من فکر می‌کنم برای استفاده نکردن از آن باید دلیل محکمی وجود داشته باشد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=41911
دکمه بازگشت به بالا