ایستگاه خبر

خروش تایتانیک علیه طرح‌های پانزی! کیت وینسلت از مروجان Bitcoin code شکایت می‌کند

کیت وینسلت بازیگر مشهور هالیوود و برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول، از اسکمر های آنلاین که با انتشار تصویر و متن نوشته‌ای از او برای طرح پانزی Bitcoin code تبلیغ کرده بودند، شکایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری AMB Crypto، آن‌ها با ارجاع به یک مصاحبه ساختگی از خانم وینسلت با خبرگزاری BBC، ادعا کرده بودند که ایشان از این پروژه سود هنگفتی کسب کرده است.

در این تبلیغ ساختگی کیت وینسلت به مردم وعده داده بود که با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ یورویی در Bitcoin code به‌زودی ثروت هنگفتی عاید آن‌ها خواهد شد.

“چیزی که باعث موفقیت من می شود این است که همیشه از فرصت‌های جدید استقبال کرده ام. بدون تعلل! هم اکنون منبع اصلی درآمد من پلت فرم جدید Bitcoin code است. این یکی از بهترین فرصت هایی است که تا به حال برای تولید ثروت ملاقات کرده ام.”

در زیر تصویر پیامی که از قول او منتشر شده بود را مشاهده می کنید.

شکایت کیت وینسلت از طرح پانزی Bitcoin code
kate-winslet

یکی از سخنگویان این بازیگر مشهور هالیوودی با اعلام انزجار از طرح این‌گونه تبلیغات ساختگی اعلام کرده است که تمام مراحل قانونی برای پیگیری این موضوع طی خواهد شد.

شایان‌ذکر است که در ماه‌های اخیر سوءاستفاده از شهرت سلبریتی ها برای افزایش مقبولیت پروژه‌های اسکمی رمز ارزها شدت یافته است. چندی پیش از تصویر آقای مارتین لوویس مؤسس MoneySavingExpert.com نیز در پست‌های تبلیغاتی فیس‌بوک یکی دیگر از این پروژه‌ها استفاده‌شده بود.

Source

https://coiniran.com/?p=32360
دکمه بازگشت به بالا