ایستگاه خبر

راه‌اندازی بازار FTX NFTs در صرافی مشتقات رمز ارزی ایالات متحده

بازوی اصلی صرافی مشتقات رمز ارزی در ایالات متحده، FTX ، بازار FTX NFTs را راه‌اندازی کرده است.

FTX NFTs اکنون آماده به فعالیت است

شاخه آمریکایی FTX، یکی از برترین صرافی‌های آمریکایی مبادلات مشتقه رمز ارزها، به تازگی از راه‌اندازی بازار توکن غیرقابل تعویض خود (NFT) با نام FTX NFTs خبر داده است.

قابل ذکر است، بازار FTX NFT به کاربران اجازه می‌دهد تا به آسانی NFT ایجاد کرده،NFT های موجود را برای خرید یا فروش به بازار منتقل کرده و کنترل کامل سازندگان پروژه‌ها را بر NFT های خود ارائه دهند.

در ابتدا، این پلتفرم تنها از NFT های مبتنی بر سولانا پشتیبانی می‌کند در حالی که در آینده همچنین قصد دارد از NFT های دیگر بلاک چین‌ها، مانند اتریوم (ETH) نیز پشتیبانی کند.

پروژهFTX NFT از این جهت متفاوت است که اولین صرافی عمده تنظیم شده برای ضرب، نگهداری، احراز هویت و خرید و فروش NFT است. همه اینها، با حداقل هزینه معاملات، از هزینه‌های گاز سولانا تأمین می‌شوند.

شایان ذکر است، پلتفرم FTX NFT و خدمات آن در حال حاضر فقط برای مشتریان FTX در ایالات متحده در دسترس است. با این حال، هم افراد با شناسنامه ایالات متحده و هم ساکنین غیر آمریکایی در این کشور می‌توانند برای یک حساب FTX ایالات متحده ثبت نام کرده و معاملات NFT را در بازار شروع کنند. برت هریسون، رئیس FTX US، در مورد این توسعه، می‌گوید:

ما تصمیم گرفتیم پس از وارد شدن در اکوسیستم NFT یک بازار NFT در FTX US ایجاد کنیم. با یادگیری بسیاری از این پروژه ها، ما به درک جامعی از نیازهای سازندگان و مجموعه‌داران در فضا رسیده‌ایم. با راه‌اندازی این پلتفرم، ما امیدواریم که بتوانیم بازارهای مقرراتی را برای کاربران آمریکایی و همچنین جهانی در اختیار کاربران قرار دهیم که پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

ویژگی‌های خلاقانه در بازار FTX NFT

بازار FTX US علاوه بر فهرست کردن NFT ها با قیمت ثابت، حراج NFT های با سیستم مناقصه را نیز پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این، این شرکت مستقیماً با سازندگان پروژه سولانا همکاری می‌کند تا از صحت اعتبار NFT هایی که از اکوسیستم سولانا به بازار NFT منتقل شده‌اند اطمینان حاصل کند.

کاربران بازار می‌توانند حساب خود را از طریق حواله های بانکی ACH، حواله های سنتی و کارت‌های اعتباری تأمین کنند. این پلتفرم همچنین به NFT های تازه ایجاد شده اجازه می‌دهد تا در USD  SOL یا ETH خرید و فروش شوند.

 

پیشنهاد مطالعه: بازار NFT در آثار هنری و گیم‌ها همچنان داغِ داغ است!

 

Source

https://coiniran.com/?p=47868
دکمه بازگشت به بالا