ایستگاه خبر

در صرافی‌های غیرمتمرکز تنها 0.01 درصد از بازار معامله‌ می‌شود

آخرین گزارش موسسه TokenInsight در رابطه با صنعت صرافی‌ها در دنیای رمز ارزها به بررسی عملکرد مبادله رمز ارزها در صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری AMB Crypto و با استناد به نتایج گزارش TokenInsight، صرافی‌های متمرکز در سه ماهه نخست سال 2019 کمی غیر اکتیو و در هشت ماه بعدی سال فعالیت بیشتری داشته اند. طبق این گزارش در ماه دسامبر دوباره اوضاع مثل سه ماه نخست 2019 بوده است. در این مدت میانگین حجم ترید روزانه 39 میلیارد دلار بوده است.

حجم ماهیانه مبادله رمز ارزها

سود صرافی‌ها بسیار تحت تاثیر این عدد است. با در نظر گرفتن معاملات صوری در صرافی‌ها احتمالا سود صرافی‌ها از مقدار به نظر آمده کمتر باشد. معاملات صوری برای دستکاری در بازار انجام می‌شوند. گزارشات متعددی اثبات می‌کنند که در تمامی صرافی‌ها این معاملات صورت می‌گیرند.

در صرافی‌های غیر متمرکز حجم کلی مبادلات در سال 2019 به رقم 1.7 میلیارد دلار رسیده است. این تنها 0.01 درصد کل بازار است. به نظر می‌رسد صرافی‌های غیر متمرکز هنوز جای خود را در این صنعت باز نکرده اند. نسخه غیر متمرکز صرافی بایننس یعنی Binance DEX در آپریل 2019 عرضه شد. اگرچه این صرافی‌ها بسیاری از ویژگی‌های صرافی‌های متمرکز را ارائه می‌دهند، اما حجم بازار اندک در این صرافی‌ها از مهمترین مشکلات کاربران در آنهاست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا