ایستگاه خبر

دولت برمودا اقدام به راه اندازی نیروی کار بلاکچینی می کند

نخست وزیر جزیره برمودا آقای David Burt و وزیر امنیت ملی آن آقای Wayne Caines در طی یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه اعلام کردند: یک کار گروه جدید برای پیشبرد محیط نظارتی برمودا برای توکن ها، اوراق بهادار توکنی شده، رمز ارز ها و ICO ها تنظیم شده است.

دولت Bermuda به منظور تقویت تجارت رمز ارز ها در خارج از قلمرو بریتانیا، اقدام به راه اندازی نیروی کاری بلاکچینی نموده است.

Bermuda "نیروهایِ کار" رمز ارزی ( بلاکچینی ) راه اندازی می کند
Royalgazette

بنا بر گزارش کوین ایران به نقل از کوین دسک، نخست وزیر جزیره برمودا آقای David Burt و وزیر امنیت ملی آن آقای Wayne Caines در طی یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه اعلام کردند: یک کار گروه جدید برای پیشبرد محیط نظارتی برمودا برای توکن ها، اوراق بهادار توکنی شده، رمز ارز ها و ICO ها تنظیم شده است.

Bermuda نیروی کار رمز ارزی راه اندازی می کند

یک خبرگزاری منتشر کرده است که این نیروی کار شامل دو گروه می شود؛ که یک گروه را کار گروه قانونی نظارتی بلاکچین و گروه دیگر را کارگروه توسعه کسب و کار بلاکچین تشکیل می دهد. گفته شده که گروه توسعه کسب و کار بلاکچین در زمینه توسعه فن آوری فعالیت خواهد کرد.

John Narraway رئیس کارگروه توسعه کسب و کار بلاکچین عنوان کرده است:

“فرصت های قابل توجهی در حوزه رمز ارز ها وجود دارد؛ اما این پنجره کوچک تر شده و در حال حرکت سریع تر از هر زمانی در گذشته است.”

در ادامه Narraway افزوده است که این کارگروه، فرصت های مختلف در اکوسیستم رمز ارز ها و قانونمند کردن نقاط کلیدی در فعالیت های بعدی را مورد بررسی قرار می دهد.

گسترش همکاری ها

علاوه بر این آژانس توسعۀ تجاری برمودا (BDA) با دولت برای گسترش این طرح ابتکاری همکاری داشته است. به گفته مدیر عامل شرکت BDA، خانم Ross Webber، این حرکت با هدف کسب تجارت جدید در جزیره، کمک به افزایش تولید ناخالص داخلی و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر اتفاق افتاده است.

به علاوه نخست وزیر Burt، از برنامه های اجرای یک چارچوب نظارتی بر فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) distributed ledger technologies  که به زودی در سال ۲۰۱۸ اجرا خواهد شد، پرده برداشته است. او عنوان کرد که برمودا در حال بررسی یک چارچوب نظارتی مکمل و پوشش دهنده بر ترویج و فروش توکن های هماهنگ با DLT می باشد.

https://coiniran.com/?p=17030
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x