ایستگاه خبر

کاردانو اوج قیمت ۲.۱۸ دلاری را تجربه می‌کند!

طبق داده‌های CoinMarketCap قیمت کاردانو طی ۴ ساعت گذشته، با ۱۷ درصد افزایش به اوج قیمت جدید ۲.۱۸ دلاری برای هر واحد رسیده است. این درحالی است که تریدر کهنه‌کار پیتر برنت (Peter Brandt)، با انتشار نموداری قیمت این رمز ارز را تا ۲.۲۶ دلار پیش‌بینی نموده است.

اوج قیمت تازه برای کاردانو

برخلاف رکود کلی بازار رمز ارز و مخصوصا ناتوانی بیت‌کوین در شکستن مقاوت ۵۰ هزار دلاری درپی توئیت ایلان ماسک، کاردانو موفق شد اوج قیمت تازه‌ی ۲.۱۸ دلاری را تجربه نماید. کاردانو که توانسته است طی هفته‌ی پیش جایگاه پنجم بازار رمز ارز را مجددا تصاحب نماید، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت ۱۷ درصدی‌ را تجربه نمود.

در اخبار هفته‌ی پیش مطلع شدیم که پس از ابراز نگرانی ایلان ماسک برای آسیب ماینرهای بیت‌کوین برای محیط زیست، بنیاد کاردانو با انتشار توئیتی از شرکت تسلا درخواست نمود تا کاردانو را در سیستم پرداختی خود بپذیرد. گفتنی است که اوج قیمت پیشین این رمز ارز در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ و معادل ۱.۹ دلار بوده است.

نمودار پیتر برنت و کاردانوی ۲.۲۶ دلاری

پیتر برنت، تریدر کهنه‌کار و معروف، با رسم نموداری این موضوع را تشریح کرد که «مناطق تغییر قیمتی» چگونه بازار رمز ارزها را همچون دیگر دارایی‌ها هدف قرار خواهند داد. وی با رسم نمودار جفت معاملاتی کاردانو-دلار (ADA/USD)، مدعی شد که قیمت پنجمین رمز ارز برتر بازار ممکن است تا ۲.۲۶ دلار هم برسد.

کاردانو اوج قیمت 2.18 دلاری را تجربه می‌کند!

این تریدر افسانه‌ای با رسم این نمودار از تکنیک‌هایی که وی کمتر از آنها برای پیش‌بینی بازار استفاده می‌کند نیز پرده برداشت، به‌عنوان مثال خبری از سطوح فیبوناچی در نمودار وی به‌چشم نمی‌خورد.

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول Cardano

Source

https://coiniran.com/?p=45660
دکمه بازگشت به بالا