ایستگاه خبر

همکاری Nasdaq، Citi و Chain برای یکپارچه سازی بانکداری جهانی

دیروز شرکت Nasdaq و Citi یک راه پرداخت یکپارچه جدید را معرفی کردند که مستقیم از طریق پروسه پرداخت اجرا می شود

دیروز شرکت Nasdaq و Citi یک راه پرداخت یکپارچه جدید را معرفی کردند که مستقیم از طریق پروسه پرداخت اجرا می شود و کارها را بصورت خودکار از طریق استفاده از یک دفترکل توزیع شده جهت ثبت و انتقال دستورالعمل های پرداخت انجام می دهد. تعدادی پرداخت با موفقیت انجام شده اند، از جمله پرداخت های بین مرزی با پردازش خودکارِ Citi که از طریق پیوند و لینکی بین  CitiConnect for Blockchain و پلتفرم Linq که توسط فریم ورک مالی Nasdaq ارائه می شود انجام گرفته. این همکاری باعث ایجاد یک راه حل برای بانکداری شد که قویا فناوری بلاکچین را با شبکه مالی جهانی Citi ادغام می کند.

(Nasdaq دومین صرافی سهام بزرگ در آمریکا است. این شرکت همچنین بزرگترین بازار سهام الکترونیک را دارد. ارزش بازار Nasdaq معادل با ۱۱تریلیون دلار است. )

(Citi یک بانک جهانی با بیش از ۲۰۰میلیون حساب کاربری است که در بیش از ۱۶۰ کشور دنیا کار می کند. Citi طیف گسترده ای از محصولات مالی و خدمات را به دولت ها، شرکت ها، مشتریان و موسسات ارائه می کند.)

(Chain یک شرکت فناوری محور است که با نهادهای بزرگ برای ارائه و گسترش شبکه های بلاکچین جهت توسعه خدمات و محصولات مالی همکاری می کند.)

مزایای قابل ارائه توسط این داغام

روند تراکنشی همتا-به-همتا برای امنیت شرکت های خصوصی.

دسترسی مستقیم به پرداخت های بین المللی از طریق پلتفرم Linq مربوط به Nasdaq با استفاده از  CitiConnect for Blockchain و WorldLink Payment Services) .WorldLink Payment Services سرویس و راه حلی برای تراکنش های بین المللی است که پرداخت های برون مرزی را آسان و امن می سازد).

افزایش بهره وری عملیاتی با امکان مشاهده وضعیت تراکنشی پرداخت ها بر روی دفترکل بلاکچین در زمان واقعی و بصورت در لحظه.

Adena Friedman مدیرعامل شرکت Nasdaq می گوید:« این قابلیت جدید پرداخت، نقطه عطفی در بخش اقتصاد جهانی است و نشانگر مرحله ای مهم در استفاده تجاری از فناوری بلاکچین است. ما از به انجام رساندن این کار که با همکاری Citi و Chain انجام شد بسیار خرسندیم و به دنبال همکاری بیشتر جهت توسعه این خدمت هستیم».

Naveed Sultan رییس گروه Treasury and Trade Solutions در Citi می گوید:« CitiConnect® for Blockchain پلی محکم بین پلتفرم های بلاکچین و شبکه جهانی مالی  Citi ایجاد می کند. همکاری ما با Nasdaq نمایانگر رویکرد مشتری محوری Citi برای نوآوری است و مثالی از این است که چگونه ما فعالانه با مشتریان خود همکاری می کنیم تا راه حل های مبتکرانه ای برای بازار جهانی بسازیم.»

Adam Ludwin مدیرعامل Chain می گوید:« ما در Chain، از اینکه فناوریمان از این شبکه پیشرو در صنعت حمایت می کند خوشحالیم. ما خود دیده ایم که Citi و Nasdaq پیشرو هایی هستند که با موفقیت از فناوری های جدید جهت ایجاد راه حل هایی برای مشتریان خود استفاده می کنند.»دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source via m.nasdaq.com

https://coiniran.com/?p=6301
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x