ایستگاه خبر

یوگا لبز یک مجموعه NFT جدید بر بلاکچین بیت کوین راه‌اندازی می‌کند

یوگا لبز (Yuga Labs) استودیوی پیشرو NFT، قرار است مجموعه جدیدی از توکن‌ها به نام TwelveFold را در بلاکچین بیت کوین (BTC) راه‌اندازی کند.

این مجموعه با تعدادی محدود از 300 قطعه تولیدشده در شبکه بیت کوین تشکیل شده است. NFT های TwelveFold یک پروژه هنری مستقل خواهند بود و هیچ گونه تعامل دیگری با پروژه‌های قبلی یوگا نخواهند داشت. این پروژه توسط تیم داخلی یوگا لبز با استفاده از مدل‌سازی سه بعدی، ساخت الگوریتمی و ابزارهای رندر پیشرفته ایجاد شده است.

حراج مجموعه TwelveFold قرار است اواخر این هفته برگزار شود و خریداران علاقه مند 24 ساعت قبل اطلاعیه دریافت خواهند کرد. رمزارز پیشنهادی بیت کوین است و آثار هنری به یک آدرس BTC خالی نیاز دارند.

مجموعه یوگا لبز سازنده برخی از محبوب‌ترین پروژه‌های NFT، مانند Bored Ape Yacht Club، Mutant Ape Yacht Club، و زمین‌های مجازی برای بازی متاورس بعدی Otherside است. با این حال، TwelveFold، از این پروژه‌ها متمایز است و برخلاف سایر مجموعه‌های یوگا لبز که بالغ بر 10000 دارند تنها در 300 قطعه تولید می‌شود.

شبکه بیت کوین عرصه‌ای جدید برای NFT ها

گرچه سابقاً NFT ها با بلاکچین اتریوم مرتبط بودند، پروتکل اوردینالز (Ordinals) امکان ایجاد NFT ها را در شبکه بیت کوین فراهم کرده است. تعداد دستورات تولیدشده از طریق این پروتکل تا به حال از 100000 عبور کرده است.

این روند منجر به افزایش ناگهانی فعالیت در شبکه بیت کوین شده و نگرانی‌هایی را در مورد تراکم تراکنش‌ها ایجاد کرده است. در نتیجه محبوبیت فزاینده اوردینالز، میانگین اندازه تراکنش با بیش از 100 درصد رشد به 1100 بایت افزایش یافته است.

با وجود این نگرانی‌ها، گلسنود معتقد نیست که این روند بر معاملات پولی تأثیر منفی بگذارد. انتظار می‌رود راه‌اندازی مجموعه TwelveFold آزمایشگاه یوگا توجه زیادی را به خود جلب کند، که نشان می‌دهد هنوز علاقه قابل توجهی به NFT ها وجود دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: گران‌ترین و محبوب‌ترین ترندهای بازار NFT

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا