۵ درصد حق امتیاز به NFTهای میبیتس (Meebits) اضافه شد!

استودیوی Yuga Labs تصمیم گرفته است تا بر مبادلات توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) میبیتس (Meebits) در بازارهای ثانویه ۵ درصد حق امتیاز اختصاص دهد، گفته می‌شود که این کارمزد برای توسعۀ یک تیم جدید از طراحان NFT استفاده خواهد شد.

رشد میبیتس ادامه دارد

Yuga Labs در پست جدیدی که در توئیتر منتشر ساخت خبر از اجرای سریع دریافت حق امتیاز ۵ درصدی بر فروش NFTهای میبیتس داد.

این استودیو اظهار داشت که موفق به تشکیل تیمی از نظریه‌پردازان خلاق و هوادارن دو آتشۀ Meebits شده است که مسئولیت تکمیل پروژه را برعهده خواهند داشت. با آنکه این شرکت هنوز نحوۀ دقیق مصرف این کارمزد‌‌ها را فاش نکرده اما طبق اطلاعات موجود این حق امتیازها برای توسعۀ مجموعۀ Meebits به کار می‌رود.

استودیوی یوگا از ارائۀ هرگونه توضیحات تکمیلی در این زمینه خودداری کرده است اما تیم موردبحث مدعی شد که هدف از این طرح، تقویت معیارهای میبیتس ازقبیل آزمایشات تجربی، مینیمالیسیم فناوری و تعامل‌پذیری است.

استودیوی Yuga Labs خالق یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین مجموعه‌های NFT یعنی میمون‌های کسل (Bored Ape Yacht Club) است. این مجموعه که در آوریل ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰) معرفی شد تاکنون با استقبال بی‌نظیر سلبریتی‌های متعددی روبه‌رو گشته است، محبوبیت BAYC موجب افزایش قیمت اولیۀ ۲۰۰ دلاری آن‌ها تا ۴۳۵ هزار دلار شد.

استودیوی Yuga Labs در ماه مارس خبر از خریداری مجموعه NFT بسیار جنجالی کریپتوپانک (CryptoPunks) و همتای جدید آن یعنی میبیتس از سازندۀ اصلی‌اش Larva Labs داد، اما هیچ‌گونه اطلاعاتی دربارۀ میزان مبلغ پرداختی موجود نیست.

قیمت پایۀ میبیتس پس از اعلام دریافت حق امتیاز از ۴.۳۳ ETH به ۵.۱ ETH افزایش یافت و هم‌اکنون در بازار بزرگ OpenSea حدودا ۴.۹۴ دلار معامله می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: معرفی مجموعه NFT میبیتس (Meebits) + آموزش خرید Meebits

Source

https://coiniran.com/?p=57535
دکمه بازگشت به بالا