ایستگاه خبر

در برنامه جدید Uphold می‌توانید سهام شرکت‌های آمریکا را در هر روز و ساعتی بخرید

شرکت Uphold به تازگی یک برنامه معاملات تمام وقت برای سهام بازار‌های آمریکا راه‌اندازی کرده که دسترسی به شرکت‌‌های در حال رشد را برای معامله‌گران بین‌المللی تسهیل می‌کند.

برنامه Uphold که مخصوص معامله رمزارز، ارز رایج و فلزات گرانبهاست، روز چهارشنبه از راه‌اندازی خدمات معامله تمام وقت برای اوراق بهادار آمریکا خبر داد که سرمایه‌گذاران بین‌المللی را از محدودیت‌های زمانی رها می‌سازد.

ساعت فعالیت در بورس سهام نیویورک و دیگر بازار‌‌های سهام آمریکا مثل NASDAQ برای مدت دهه‌ها از ساعت ۹.۳۰ صبح تا ۴ عصر بوده است. این مسئله معامله لحظه‌ای را با یک برنامه معقول برای کاربران بین‌المللی پیچیده و دشوار می‌کند. برای مثال سرمایه‌گذاران هندی باید به وقت محلی تا بعد از ساعت ۷ عصر منتظر بمانند و معامله‌گران ژاپنی از ساعت ۹ شب می‌توانند معامله‌گری را آغاز کنند.

این محصول جدید Uphold نشان دهنده رشد روزافزون رغبت در سراسر جهان به سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار شرکت‌های در حال رشد آمریکا، و همچنین تمایل به بهبود زیرساخت برای آن بازار است.

سهام، صندوق‌‌های مالی، رمزارز

یرنامه Uphold دسترسی تمام وقت را برای معامله ۵۰ عدد از محبوب‌ترین اوراق بهادار مثل سهام اپل، تسلا، فیسبوک و همچنین چندین صندوق ETF که در آن‌‌ها ارزش کل سهام وارد یک سهم قابل معامله واحد می‌شود.

به علاوه این برنامه خدمات خرید و فروش ۳۰ رمزارز شامل بیتکوین و اتریوم و توکن‌‌های پروژه‌‌های کوچک‌تر مانند توکن BAT، توکن شرکت راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دوم اتریوم، (OmiseGO (OMG و توکن بلاکچین کاردانو، ADA، ارائه شده است. انتخاب سهام و پروژه‌های رمزارز با در نظر گرفتن چندین عامل مالی ذهنی و مالی صورت گرفته است.

آن‌ها یک کمیته جدید برای لیست کردن تشکیل داده‌اند که به صورت ماهانه فرصت‌های تازه و در حال رشد را اضافه می‌کنند.

برای تشخیص مناسب بودن یک پروژه برای این بستر، مدیریت پروژه ، فناوری و امنیت ، قانون و انطباق ، بازارهای موجود برای دارایی و شهرت و اعتبار شرکت را در نظر می گیریم. برای سهام شرکت‌ها، نماد مربوط باید در بین ۱۰۰ سهم برتر به لحاظ حجم تجارت روزانه متوسط باشد.

در واقع برنامه زمانی بازار اوراق آمریکا در قرن ۲۰ کاملا منسوخ شده و دیگر با انتظارات نسل جدید که با بازار‌های دارایی دیجیتال همیشه باز سر و کار داشته‌اند، مطابقت ندارد. همچنین سهام پروژه‌ها و شرکت‌‌هایی مثل تسلا و اپل به صورت پیوسته از چرخه ۲۴ ساعته خبر‌های جدید تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانیم: SINOVATE تاریخ راه‌اندازی شبکه آزمایشی عمومی Star Cradle را اعلام می‌کند

https://coiniran.com/?p=41444
دکمه بازگشت به بالا