ایستگاه خبر

پروژه‌ای که بسیاری از مهمترین رسالت‌های دیفای را تحقق می‌بخشد!!

YFDAI Finance یک پلتفرم برجسته در فضای دیفای است که نما‌های زیادی دارد و اخیرا نمای مدیریت جامعه نیز به آن اضافه شده است. فناوری بلاک چین از زمان پیدایش خود در سال ۲۰۰۹ وعده داده است که جهان را از نیاز به اشخاص ثالث نجات خواهد داد. این رسالت تبدیل به یکی از مهمترین رسالت‌های دیفای شده است و این صنعت در حال تغییر امور مالی است.

ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز کار ساده‌ای نیست و رویداد‌ها و حوادثی که در ماه‌های اخیر روی دادند، نشان می‌دهند که دیفای هنوز در ابتدای راه خود است. البته پیشرفتی که توسط برخی از پروتکل‌ها و پلتفرم‌های دیفای صورت گرفته است، جای تحسین دارد و واقعا شگفت‌انگیز است. YFDAI Finance یکی از این پلتفرم‌ها است که توانسته است در عرض سه ماه از یک پروتکل به پلتفرمی تبدیل شود که گستره وسیعی از محصولات دیفای را ارائه می‌دهد.

مدیریت جامعه YFDAI

اخیرا تیم YFDAI Finance اعلام کرده است که نمای مدیریت جامعه به این پلتفرم اضافه می‌شود که این اقدام مهمی برای ایجاد یک اکوسیستم کاملا شفاف و بدون نیاز به اجازه است. نمای مدیریت جامعه باعث می‌شود که دارندگان توکن به سهامدار تبدیل شوند و از این طریق می‌توانند مستقیما در ساز و کاری که باعث شکل دادن آینده پروژه می‌شود، مشارکت داشته باشند.

اگرچه تیم YFDAI Finance مرتبا به توسعه این پروژه می‌پردازد، اما هدف این است که در آینده همه امور این پروژه به دارندگان توکن سپرده شود. از جمله مسائلی که این پروژه باید اینک به آنها توجه کند، نحوه شکل دادن ساختار مدیریتی و تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مهمی مانند صرافی غیرمتمرکز SafeSwap و مسئله Launchpad است.

مدل ساختار مدیریتی این پروژه به این صورت است که افراد مایل به مشارکت باید حداقل دو توکن YFDAI در کیف پول خود داشته باشند. افرادی که این حداقل توکن را در کیف پول خود داشته باشند، حداکثر تا ۲۰ رای می‌توانند بدهند. این پروژه کاربران را دعوت کرده است که به کانال تلگرامی آنها بپیوندند و از این طریق در اطلاع جزئیات کار قرار بگیرند.

YFDAI Finance به کاربران کمک می‌کند که نهایت استفاده را از پتانسیل رمز ارز‌های خود بکنند و محصولاتی جالب را در اکوسیستمی ایمن برای آنها فراهم می‌آورد. رشد این اکوسیستم باعث افزایش قیمت توکن YFDAI شده است، به طوری که این توکن از سپتامبر تا حالا بیش از ۱۸۰۰ درصد رشد داشته است.

کل ارزش ذخیره شده در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز اینک به بالای ۲۰ میلیارد دلار رسیده است و اموری مانند کشاورزی بازده، وامدهی و وامگیری به پیشرفت خود در اکوسیستم دیفای ادامه می‌دهند. طبیعتا پلتفرم‌هایی که می‌توانند گستره‌ای از محصولات و سرویس‌های بدون نیاز به اعتماد را ارائه دهند، در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن بیشتر مطرح خواهند شد و نقش مهمی پیدا خواهند کرد.

اضافه شدن ویژگی مدیریت جامعه به YFDAI Finance اقدام مثبتی است که منجر به رشد بیشتر قیمت این پروژه خواهد شد و به این پروژه در تحقق مهمترین رسالت‌های دیفای کمک خواهد کرد. نظر شما چیست؟ افزوده شدن این نمای جدید را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا