ایستگاه خبر

توکن پلتفرم Yearn Finance به قیمت ۵۰ هزار دلار نزدیک می‌شود!!

بعد از اینکه Grayscale ثبت یک صندوق YFI را به اطلاع عموم رساند، قیمت توکن پلتفرم Yearn Finance افزایش پیدا کرد. توکن این پلتفرم YFI نام دارد و اینک به سمت ۵۰ هزار دلار در حال پیشروی است. Grayscale در دهم فوریه به ثبت یک صندوق YFI در ایالت Delaware ایالات متحده اقدام کرد. شایان ذکر است که Grayscale قبلا برای آلتکوین‌های دیگر هم چنین صندوق‌هایی ایجاد کرده است اما این آلتکوین‌ها با چنین افزایش قیمتی مواجه نشده‌اند. سازمان Grayscale در حال حاضر ۳۷ صندوق رمز ارز مختلف را ثبت کرده است.

توکن YFI در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار گرفته است. این توکن دیروز حدود ۲۴.۵ درصد رشد کرد و از ۳۶۳۰۰ دلار به ۴۷ هزار دلار رسید. اینک تریدر‌ها در انتظار هدف ۵۳۵۰۰ دلار هستند. قیمت این دارایی را اینک می‌توان با بیت کوین مقایسه کرد که در زمان این نوشتار در همان حوالی ۴۷ هزار دلار قرار دارد.

علاوه بر افزایش قیمت توکن YFI، تعداد آدرس‌های Yearn Finance نیز مانند پروتکل‌های مطرح Aave و Uniswap در حال افزایش است. تعداد آدرس‌های Uniswap در اوایل این ماه کمی از Yearn Finance پیشی گرفت. تعداد آدرس‌های Yearn Finance هنوز هم بیشتر از Aave است.

YFI یکی از محبوب‌ترین توکن‌های کشاورزی بازده در تابستان ۲۰۲۰ است که در آن زمان تب بازار دیفای بسیار داغ بود. اینک نیز ماجرای Grayscale بار دیگر به YFI قدرت داده است و قیمت این توکن می‌تواند افزایش پیدا کند. البته عوامل دیگری نیز بر قیمت این رمز ارز تاثیر گذاشته‌اند. اخیرا Yearn Finance عرضه YFI را با صدور توکن جدید افزایش داده است و این باعث ایجاد نوعی فشار بر قیمت این توکن شده است.

ناحیه حمایتی این کوین اینک بین ۳۰۵۰۰ دلار و ۳۱۵۰۰ دلار است. حرکت صعودی این کوین به بالای ۴۷ هزار می‌تواند باعث شود که قیمت به راحتی به ۵۰ هزار دلار برسد و ممکن است این رمز ارز زودتر از بیت کوین بتواند ۵۰ هزار دلار را لمس کند. نظر شما چیست؟ قیمت توکن پلتفرم Yearn Finance به کجا خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43722
دکمه بازگشت به بالا