ایستگاه خبر

پروتکل Yearn.Finance ، عرضه کل توکن‌های YFI را 22 درصد افزایش می‌دهد

پروتکل Yearn.Finance ، با انتشار 6666 توکن YFI، حداکثر عرضه این توکن را از 30 هزار عدد به 36666 توکن رساند.

بنا بر صفحه‌ی حکم‌رانی پروتکل Yearn.Finance ، این پروژه دیفای به تازگی یک طرح پیشنهادی را به تصویب رسانده که عرضه‌ی کل توکن‌های YFI را افزایش می‌دهد.

این طرح پیشنهادی مبنی بر افزایش 22 درصدی کل توکن‌های عرضه شده YFI بوده که اخیرا مورد قبول واقع شده است. این طرح به رأی گیری گذاشته شد و توانست در مقابل فقط 331 توکن YFI، 1670 توکن را به عنوان ر‌‌أی موافق به خود اختصاص دهد.

طراحان این پیشنهاده، تصمیم گرفتند که 22 درصد به عرضه‌ی کل این توکن اضافه کنند چرا که این مقدار حداقل چیزی بوده که در حال حاضر برای حیات پروژه لازم است. وجوه موجود در خزانه‌ی پروتکل Yearn.Financeمی‌تواند برای ایجاد انگیزه برای مشارکت‌کنندگان جدید، استخراج نقدینگی و پاداش‌های استیک مورد استفاده قرار گیرد. حالا که این طرح مورد مورد پذیرش قرار گرفته، 6666 توکن YFI ظرف 3 روز آینده صادر خواهند شد.

از توکن‌های جدید، یک سوم آن‌ها (معادل با 69 میلیون دلار)، به مشارکت‌کنندگان اصلی اعطا می‌شود. این وجوه از طریق یک الگوریتم امضای چندگانه تخصیص و توزیع می‌شوند. دو سوم دیگر نیز به خزانه‌ی پروتکل Yearn.Finance انتقال می‌یابد. البته این توکن‌ها نمی‌توانند برای دادن رأی در پیشنهاده‌های بعدی استفاده شوند.

در دسامبر سال گذشته، پروتکل Yearn.Finance اعلام کرد که توانسته است 581 میلیون دلار دارایی را بدون داشتن بدهی، به دست آورد.

بیشتر بخوانیم: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا