ایستگاه خبر

پروتکل Yearn.Finance ، عرضه کل توکن‌های YFI را ۲۲ درصد افزایش می‌دهد

پروتکل Yearn.Finance ، با انتشار ۶۶۶۶ توکن YFI، حداکثر عرضه این توکن را از ۳۰ هزار عدد به ۳۶۶۶۶ توکن رساند.

بنا بر صفحه‌ی حکم‌رانی پروتکل Yearn.Finance ، این پروژه دیفای به تازگی یک طرح پیشنهادی را به تصویب رسانده که عرضه‌ی کل توکن‌های YFI را افزایش می‌دهد.

این طرح پیشنهادی مبنی بر افزایش ۲۲ درصدی کل توکن‌های عرضه شده YFI بوده که اخیرا مورد قبول واقع شده است. این طرح به رأی گیری گذاشته شد و توانست در مقابل فقط ۳۳۱ توکن YFI، ۱۶۷۰ توکن را به عنوان ر‌‌أی موافق به خود اختصاص دهد.

طراحان این پیشنهاده، تصمیم گرفتند که ۲۲ درصد به عرضه‌ی کل این توکن اضافه کنند چرا که این مقدار حداقل چیزی بوده که در حال حاضر برای حیات پروژه لازم است. وجوه موجود در خزانه‌ی پروتکل Yearn.Financeمی‌تواند برای ایجاد انگیزه برای مشارکت‌کنندگان جدید، استخراج نقدینگی و پاداش‌های استیک مورد استفاده قرار گیرد. حالا که این طرح مورد مورد پذیرش قرار گرفته، ۶۶۶۶ توکن YFI ظرف ۳ روز آینده صادر خواهند شد.

از توکن‌های جدید، یک سوم آن‌ها (معادل با ۶۹ میلیون دلار)، به مشارکت‌کنندگان اصلی اعطا می‌شود. این وجوه از طریق یک الگوریتم امضای چندگانه تخصیص و توزیع می‌شوند. دو سوم دیگر نیز به خزانه‌ی پروتکل Yearn.Finance انتقال می‌یابد. البته این توکن‌ها نمی‌توانند برای دادن رأی در پیشنهاده‌های بعدی استفاده شوند.

در دسامبر سال گذشته، پروتکل Yearn.Finance اعلام کرد که توانسته است ۵۸۱ میلیون دلار دارایی را بدون داشتن بدهی، به دست آورد.

بیشتر بخوانیم: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها

Source

https://coiniran.com/?p=43520
دکمه بازگشت به بالا