ایستگاه خبر

آیا XRP ارز ذخیره جهانی خواهد بود؟

یکی از طرفداران سرسخت XRP در قسمت اخیر “The Alex Jones Show” عنوان کرده است رمزارز وابسته به Ripple می‌تواند تبدیل به ارز ذخیره جهان شود.

«امروز روزی است که الکس جونز XRP را ارز ذخیره جهانی اعلام کند. گرچه خیلی روشن و واضح نیست و من فکر می کنم که با قدرت‌ها در مناسبات آن مداخله می‌کنند، اما کاملاً با شما صادق هستم.  در این مورد اشتباه نکنید، XRP ارز ذخیره جهانی خواهد بود.»
تماس گیرنده سپس درمورد چگونگی توافقات مدیرعامل Ripple، براد گارلینگهاوس، با رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، شروع به بحث و گفتگو می‌کند.

این شرکت بلاکچین مستقر در سانفرانسیسکو در حال حاضر در آستانه انتقال به خارج از ایالات متحده به دلیل فضای تنظیم کننده خصمانه است.
این اپیزود در جامعه XRP با استقبال نسبتاً متفاوتی روبرو شد. در حالی که برخی پذیرفته‌اند که چیزی به نام تبلیغات بد وجود ندارد، برخی دیگر کاملاً درباره‌ی این شیلینگ قابل نابودی نگران‌اند. همچنین کسانی هستند که معتقدند این یک ترفند تبلیغاتی برای یک کانال معروف YouTube با محوریت XRP بوده است.

چگونه الکس جونز وارد بیت کوین شد

جونز که دسترسی به سایت “InfoWars” آن قبلاً توسط YouTube و Facebook قطع شده است، یکی از مشهورترین شخصیت‌های رسانه‌ای است. تئوریی‌های توطئه وی، همیشه سر و صدای زیادی به دنبال داشت.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد، ماکس کیزر، مجری RT سرانجام در اوایل سال جاری در هنگام حضور در برنامه خود، جونز را به عنوان یکی از طرفدار بیت کوین خطاب کرد. پیتر شیف بعد از این اتفاق با انتقادات شدید، وی را به کاپیتولاسیون متهم کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41565
دکمه بازگشت به بالا