ایستگاه خبر

حجم معاملات XRP علیرغم محدودیت‌ها ۳۰۰ درصد بالا رفته است!! 

بنا به گزارشی که اخیرا ریپل بیرون داده است، حجم معاملات XRP در سطح جهان با وجود محدودیت‌ها در سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ به مقدار ۲۹۹ درصد بالا رفته است که این رقم برجسته‌ای است. این در حالی است که ۳۳ عضو از مشارکان بازار اقدام به متوقف کردن ترید این رمز ارز کردند و یا به کلی این رمز ارز را از لیست حذف کردند. اینها بعد از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در اواخر دسامبر به وقوع پیوست. XRP در جریان این محدودیت‌ها ۱۲.۴۹ درصد از حجم معاملات خود را از دست داد.

سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ دوره‌ای بسیار آشفته برای شرکت ریپل و رمز ارز آن بود. بعد از اینکه در اواخر نوامبر XRP توانست به قله قیمتی چند ساله ۰.۷۷ دلار برسد، این رمز ارز با شکایت کمیسیون بورس مواجه شد و ۷۸ درصد از ارزش خود را در خلال یک ماه از دست داد. شایان ذکر است که افزایش قیمت XRP در نوامبر به دنبال ایردراپ شبکه Flare بود که قرار بود به دارندگان XRP توکن رایگان داده شود.

این رمز ارز بزرگ در اوایل فوریه نیز توانست بار دیگر به قله ۷۷ سنتی خود دست پیدا کند اما مدت زیادی طول نکشید که نصف ارزش خود را از دست داد و می‌توان این قضیه را نتیجه دستکاری بازار و پامپ و دامپ دانست. شایان ذکر است که نوسانات این توکن در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به میزان ۱۷۴ واحد افزایش پیدا کرده است.

فروش XRP در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به میزان ۱۲۲ درصد افزایش پیدا کرد و این در نتیجه شکایت کمیسیون بورس ایالات متحده از این رمز ارز بود. شرکت ریپل ادعا می‌کند که این فروش‌ها به توسعه محصول ODL (نقدینگی عندالمطالبه) شرکت مرتبط هستند. البته طبیعی است که در چنین شرایطی افراد زیادی ریسک نکنند و بخواهند از XRP فاصله بگیرند. نظر شما چیست؟ علت بالا رفتن حجم معاملات XRP در سه ماهه آخر ۲۰۲۰ چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43555
دکمه بازگشت به بالا