ایستگاه خبر

غول مالی ژاپن و راه‌اندازی سرویس وامدهی XRP در میان دعوی حقوقی ریپل!

SBI VC Trade یک شرکت تابعه از سازمان مالی ژاپنی SBI Holdings است. این شرکت تابعه اعلام کرده است که سرویس وامدهی XRP را راه‌اندازی خواهد کرد. مشتریان در سیستم وامدهی این شرکت تابعه می‌توانند XRP خود را سپرده‌گذاری کنند و سود سالانه ۰.۱ درصد کسب کنند. بنا به گفته این سازمان، حداقل مقدار سپرده‌گذاری ۱۰۰۰ کوین و مقدار وام نیز ۱۰۰۰۰۰ کوین XRP است.

SBI Holdings برای اولین بار سرویس وامدهی خود را در نوامبر ۲۰۲۰ با بیت کوین راه‌اندازی کرد و اظهار داشت که بعدا XRP و اتریوم را اضافه خواهد کرد. با توجه به اینکه مقدار سود این سرویس ناچیز است، باید منتظر بود و دید که آیا این سرویس برای علاقه‌مندان به کریپتو در ژاپن جذاب خواهد بود؟ سرویس‌های کریپتویی بسیار دیگری وجود دارند که سود بهتری برای سرمایه‌گذاری ریپل می‌دهند. البته سرویس مذکور می‌تواند برای افراد محافظه‌کاری که از ریسک بیزارند، جذاب باشد. SBI Holdings یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات مالی ژاپن است و بنابراین چنین شرکتی می‌تواند انتخاب نسبتا قابل اعتمادی برای وامدهی رمز ارز باشد.

XRP یکی از محبوب‌ترین رمز ارز‌ها در ژاپن است. شاهدی بر این مدعا این است که در سال ۲۰۲۰ یک بررسی انجام گرفت که در آن مشخص شد که شهروندان ژاپنی عمدتا XRP را بر اتریوم ترجیح می‌دهند. قانون‌گذاران ژاپنی نیز صراحتا اعلام کرده‌اند که XRP را جزو اوراق بهادار به حساب نمی‌آورند. این در حالی است که این دارایی در حال حاضر تحت تعقیب مقامات آمریکایی است و کمیسیون بورس ایالات متحده این دارایی را به عنوان اوراق بهادار تلقی می‌کند.

SBI Holdings یکی از شرکای بزرگ تجاری ریپل است و این دو شرکت با همکاری همدیگر SBI Ripple Asia را مدیریت می‌کنند. علاوه بر این، مدیرعامل SBI Group نیز علنا علاقه خود به XRP را ابراز داشته است. نظر شما چیست؟ راه‌اندازی سرویس وامدهی XRP در این اوضاع چگونه خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43538
دکمه بازگشت به بالا