ایستگاه خبر

XRP پیروز بازار دیروز! آیا نشانه‌های حرکت صعودی قدرتمند َآشکار شده است؟

توکن ریپل یعنی XRP در حال تجربه یک رالی صعودی شدید است. قیمت این رمز ارز به ۰.۲۷ رسیده است. اوج قیمت چند ماه گذشته نتیجه حرکت گاوی اخیر XRP است که قیمت این رمز ارز را در روز گذشته به ۰.۲۵ دلار رسانده بود. در حالیکه در دو روز اخیر بیت‌کوین و اکثر آلت‌کوین‌ها تغییر قیمتی چندانی نداشته اند و یایا ارزش آنها ثابت مانده است، حرکت صعودی XRP باعث بهبود جایگاه این رمز ارز و افزایش حجم بازار آن در میان سایر رمز ارزها شده است.

به گزارش خبرگزاری کریپتونیومدیا، در زمان نگارش این خبر XRP نسبت به کمترین قیمت دیروز ۸ درصد و نسبت به کمترین قیمت هفته ۲۱ درصد رشد قیمتی داشته است. حرکت امروز رمز ارزها تحت تاثیر اصلاح قیمتی بیت‌کوین قرار داشت که به سمت ۹ هزار دلار حرکت می‌کرد. با نزول قیمت بیت‌کوین بسیاری از آلت‌کوین‌ها بخشی از صعود اخیر خود را از دست داده بودند.

در نگاه کوتاه مدت کارشناسان با شک و تردید به حرکت صعودی XRP نگاه می‌کنند. مقاومت ۰.۳ غیر قابل عبور به نظر می‌رسد. تحلیلگر مطرح رمز ارزها دونالت DonAlt معتقد است که این محدوده برای ورود به XRP مناسب نیست و ریسک زیادی به همراه دارد. تا زمانی که تکلیف عبور از ۰.۳ مشخص نباشد، تمام این صعودها می‌تواند نشانه اصلاح قیمتی در یک بازار نزولی قلمداد شوند.

اهمیت رالی اخیر در نگاه بلند مدت اما زمانی آَشکار می‌شود که قیمت روزانه کجا بسته می‌شود. بسته شدن قیمت روزانه با کندل صعودی می‌تواند باعث چرخش ابر کومو شود و امکان عبور از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه را برای XRP مهیا کند.

با این حال توکن شرکت ریپل اسب سیاه سال ۲۰۲۰ است. به نظر می‌رسد باید منتظر فتح قله‌های جدید بود.

https://coiniran.com/?p=36736
دکمه بازگشت به بالا