ایستگاه خبر

یک ایردراپ برای دارندگان XRP در راه است، چطور می‌توانید آن را دریافت کنید!

در فضای کریپتو، ایردراپ و یافتن فرصت‌هایی که در آن به دارندگان توکن‌های خاص پاداش داده می‌شود، غیرمعمول نیست. یکی از این فرصت‌ها برای دارندگان XRP و SOLO به سرعت در حال نزدیک شدن است.

ایردراپ توکن‌های XCORE، گزینه توکن برای توکن بومی بلاکچین Coreum، به زودی در راه است و در اینجا نحوه درخواست شما برای این ادعا آمده است.

طبق اطلاعیه‌ای، اسنپ‌شات ایردراپ XCORE برای ۲۴ مارس ۲۰۲۳ در ساعت ۱۳.۰۰ KST برنامه‌ریزی شده است. در طول این اسنپ‌شات، معیارهای برآورد تعیین واجد شرایط بودن برای ایردراپ، کل مقدار XRP و SOLO است که در حساب‌های Upbit نگهداری می‌شود.

تیم پروژه XCORE اعلام کرد که کل عرضه ایردراپ ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ XCORE خواهد بود. نیمی از این کل، ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ XCORE، به دارندگان XRP داده خواهد شد و ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ XCORE باقیمانده بین دارندگان SOLO توزیع خواهد شد.

نسبت توزیع نهایی به یافته‌های اسنپ‌شات بستگی دارد و متعاقباً اعلام خواهد شد. برنامه توزیع ایردراپ XCORE برای ۱۵ می ۲۰۲۳ تنظیم شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این جدول زمانی ممکن است بسته به تغییرات در برنامه تیم XCORE تغییر کند.

شایان ذکر است که واریز و برداشت XRP و SOLO از ۲۴ مارس ۲۰۲۳ در ساعت ۱۱:۰۰ KST به طور موقت به حالت تعلیق درمی‌آید و پس از تکمیل پشتیبانی ایردراپ و اطمینان از ثبات، از سر گرفته خواهد شد. نکته مهم این است که اگر XRP را در طول این دوره تعلیق واریز کنید، از اسنپ‌شات حذف شده و واجد شرایط ایردراپ نخواهد بود.

بنابراین، اگر قصد دارید واجد شرایط ایردراپ باشید، توصیه می‌شود قبل از شروع دوره تعلیق، XRP را واریز کنید. xCORE توسط صندوق توسعه Sologenic به عنوان بخشی از بلاکچین غیرمتمرکز لایه ۱، Coreum توسعه یافته است. این ایردراپ برای شناساندن اکوسیستم جدید Coreum طراحی شده است و با راه‌اندازی شبکه اصلی Coreum در ۲۴ مارس، ساعت ۰۴:۰۰ UTC همزمان خواهد بود.

 

پیشنهاد مطالعه: چگونه ایردراپ دریافت کنیم؟ معرفی سایت‌های دریافت ایردراپ رایگان

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62524
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x