ایستگاه خبر

جفت‌های معاملاتی جدید TUSD در بایننس جایگزین BUSD شدند!

بایننس امروز اعلام کرد که جفت‌های معاملاتی LDO/TUSD ،MATIC/TUSD ،OP/TUSD ،SOL/TUSD ،SSV/TUSD، و XRP/TUSD را در تاریخ 29 مارس (نهم فروردین) ساعت 08:00 (UTC) فعال خواهد کرد.

هزینه سازندگان تا اطلاع ثانوی برای کاربران صفر خواهد بود. انتظار می‌رود این طرح باعث تشویق بیشتر معامله‌گران به ترید و استفاده از این جفت‌های معاملاتی جدید شود.

TUSD که جایگزین استیبل کوین BUSD بایننس شده است، توسط کارآفرین جنجالی جاستین سان مدیریت می‌شود. شایان ذکر است SEC اخیراً از جاستین سان شکایت کرده است. این حرکت پس از آن صورت گرفت که پاکسوس (Paxos)، شرکت پشتیبان استیبل کوین BUSD، در 21 فوریه اعلام کرد که به دلیل دستورالعمل‌های بخش خدمات مالی نیویورک، انتشار توکن‌های جدید BUSD را متوقف می‌کند. در پاسخ، بایننس در تلاش است تا جفت‌های معاملاتی BUSD را با استیبل کوین‌های دیگر جایگزین کند.

بایننس اخیرا دارایی‌های BUSD خود را در صندوق دارایی ایمن برای کاربران (SAFU) با TUSD و USDT تعویض کرده است. این تصمیم اتخاذ شد تا اطمینان حاصل شود که امنیت دارایی‌های کاربران در SAFU همچنان و در درازمدت حفظ خواهد شد زیرا ارزش بازار BUSD در طول زمان کاهش خواهد یافت.

بایننس تأکید کرد که این تغییرات و اتفاقات هیچ تأثیری بر کاربران و سرمایه آ‌ن‌ها نخواهد داشت و وجوه در آدرس‌های قابل تأیید عمومی ذخیره می‌شوند.

 

پیشنهاد مطالعه: استیبل کوین چیست؟ (Stablecoin) معرفی انواع استیبل کوین

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا