ایستگاه خبر

دارندگان XRP و FLR برای ایردراپ دیگری آماده می‌شوند

دارندگان XRP که در هنگام راه‌اندازی شبکه Flare توکن‌های Spark را دریافت کرده‌اند، به زودی مشمول ایردراپ بعدی شبکه فلیر (Flare Network) خواهند شد.

ایردراپ برای دارندگان توکن Spark
شرکت Flare Network ارائه‌دهنده قراردادهای هوشمند در دسامبر سال گذشته اعلام کرد که توکن‌های Spark بومی خود را به همه دارندگان XRP ارائه خواهد کرد. اکنون، ممکن است فرصتی دیگر برای کسانی که در Spark airdrop نیز شرکت کرده‌اند وجود داشته باشد.

|| بیشتر بخوانید:‌اقتصاد توکنی چیست ؟ (قسمت دوم) ||

Flare Finance، یک پروژه DeFi که بر پلتفرم شبکه فلیر ایجاد شده است، از توزیع توکن‌های‌ دائو فلیر (DAOFlare) خود خبر داده است.

یک ماه پس از فعال شدن شبکه Flare (پایان سه ماهه دوم ۲۰۲۱)، تیم Flare Finance، موجودی کیف پول‌های اسپارک را به ‌منظور اختصاص ایردراپ دائو فلیر، بررسی و ثبت خواهد کرد. توکن دائو فلیر (DAOFlare) با نسبت ۱ به ۱ (به توکن‌های اسپارک)، در میان کیف پول‌های شخصی و صرافی‌هایی‌ که از توکن اسپارک پشتیبانی می‌کنند، توزیع خواهد شد.

یک نکته اساسی که در اینجا باید به آن توجه شود این است که توکن‌های DAOFlare (DFLR) تا زمانی که به توکن دیگری به نام YieldFlare (YFLR) – رمز اصلی Flare Finance – تبدیل نشوند ، بی‌ارزش خواهند ماند.

دلیل اصلی این ایردراپ این است که توکن جدید فلیر تنها در اختیار کاربران فعال این شبکه قرار گیرد.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=43398
دکمه بازگشت به بالا