ایستگاه خبر

استقبال ایالت وایومینگ از ریپل با واکنش‌های شدیدی روبرو شد

ایالت وایومینگ اخیرا شرکت رمز نگاری ریپل را بکار گرفته است، با این وجود این تصمیم برای همگان خوشایند نبوده است.

پرونده‌‌ ای که بتازگی که توسط بنیانگذار و مدیر عامل بانک Avanti Bank & Trust، کیتلین لانگ، به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد که شرکت ریپل دوباره به ایالت وایومینگ بازگشته است. ریپل که مرکز آن در حال حاضر در ایالت سن‌ فرانسیسکو می‌باشد در ابتدا در شهر دلاور ثبت شده بود.

خانم لانگ که از مدافعان شناخته شده‌ی رمز ارزها محسوب می‌گردد، پس از اینکه در توییتی این خبر را اعلام کرد با انتقاد شدید هوادارانش مواجه شد. شمار زیادی از کاربران این تصمیم وی را برای اعتبارش مضر می‌دانند.

در اواخر سال ۲۰۲۰ ریپل به دلیل فروش ثبت نشده‌ی توکن‌هایش توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) محاکمه شد.

پیشنهاد مطالعه: توکن های اوراق بهادار (Security Tokens) چیست

افراط گراییِ وایومینگ

این تصمیم از سوی تایلر لیندهولم (Tyler Lindholm) تایید شده است. وی که در گذشته قانونگذار ایالت وایومینگ بوده است در حال حاضر به عنوان مدیر سیاست گذاری‌ سناتور سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) مشغول به فعالیت است. لیندهولم معتقد است:

«وایومینگ همواره اینگونه بوده است. درحالی که شما خود را یک بیت‌کوین گرای افراطی می‌دانید، بقیه خود را یک وایومینگی افراطی فرض می‌کنند. سنگ اندازی و اختلال در راه اندازی یک کسب کار موفق که مورد پسندتان نیست حرکت بسیار ضعیف و ناشایستی است.»

سناتور سینتیا لومیس از هواداران سرسخت بیت‌کوین است و بتازگی با انتشار یک میم «چشمان لیزری» از خود هیاهوی زیادی برپا نموده است.

بر اساس گزارشات وایومینگ نخستین ایالت آمریکا بود که در فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ رمز ارزها را بعنوان یک دارایی به رسمیت شناخت.

Source

https://coiniran.com/?p=43967
دکمه بازگشت به بالا