ایستگاه خبر

بانک Avanti دومین بانک بیت کوین در آمریکا

بانک Avanti که بانک دارایی‌های دیجیتال مستقر در ایالت وایومینگ است، به دومین بانک بیت کوین در ایالات متحده تبدیل خواهد شد. در بیانیهٔ مطبوعاتی این بانک، بنیانگذار آن، کیتلین لانگ (Caitlin Long) اعلام کرد که مجوز ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتالی و دلار آمریکایی توکن‌سازی‌شده را دریافت کرده است.

 

 بانک Avanti دومین بانک بیت کوین در آمریکا

من باب یادآوری، بانک آوانتی در ماه فوریه برای اولین بار معرفی شد. این بانکِ دارایی‌های دیجیتال توسط کیتلین لانگ تاسیس گردید و هم‌اکنون از هیئت مدیرهٔ بانکداری ایالت وایومینگ آمریکا تاییدیهٔ فعالیت دریافت کرده است. این بدان معناست که بانک مجوز بی‌چون‌وچرای نگهداری از دارایی‌های دیجیتال و دلار توکن‌سازی‌شدهٔ آمریکا را دریافت می‌کند.

بنابراین، دومین بانک بیت کوین در ایالات متحده آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای ارائهٔ خدمات گوناگون در رابطه با رمزارزهاست. این کار باید نوعی بانکداری آنلاین و سرویس‌های حفاظتی گوناگون برای رمزارزها باشد. همچنین بانک آوانتی برای یک ارز پایدار (stablecoin) جداگانه هم با نام AVIT برنامه‌‌ریزی کرده‌اند.

کیتلین لانگ، بنیانگذار این بانک انتظارات زیادی از خدمات بانک‌ خود دارد و می‌خواهد رمزارزها را برای میلیون‌ها شهروند آمریکایی قابل دسترسی‌ سازد: «بانک Avanti قصد دارد با ارائهٔ خدماتی که در حال حاضر در هیچ‌ کجا در دسترس نیست، سیستم‌های مالی سنتی و دیجیتالی را به هم متصل کند.» وی برای نمونه، پردازش مستقیم معاملات دلار برای دارایی‌های دیجیتال را ذکر کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41781
دکمه بازگشت به بالا