ایستگاه خبر

Wrapped XRP به بلاکچین اتریوم (ETH) می‌آید

بر اساس اعلامیه‌ای که توسط Wrapped.com، یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های رپ‌شده با زنجیره‌های متقابل منتشر شده است، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، می‌توانیم تا قبل از پایان سال شاهد Wrapped XRP (wXRP) در بلاکچین اتریوم باشیم.

XRP تا دسامبر روی بلاکچین اتریوم قرار خواهد گرفت

این اعلامیه نشان داد که Wrapped XRP (wXRP) با پشتیبانی ۱:۱ توسط XRP و Hex Trust خدمات حضانتی برای این دسته از دارایی‌ها ارائه خواهد کرد.

توکن‌های Wrapped دارایی‌های کریپتویی هستند که بر روی بلاکچین دیگری جز آنچه که در اصل متعلق آن‌هاست، میزبانی می‌شوند. به عنوان مثال، یک بیت کوین رپ‌شده (wBTC) بیت کوینی است که روی بلاکچین اتریوم میزبانی می‌شود.

با این پیشرفت، دارندگان XRP از این پس می‌توانند از امتیازات DeFi، از جمله برنامه‌های قرارداد هوشمند در قرض‌گیری و وام‌دهی و تعویض آلت‌کوین از طریق توکن XRP بومی در کیف پول‌های ETH خود بهره‌مند شوند.

یکی از مدیران ارشد Ripple، مونیکا لانگ، مدیر کل RippleX، در این باره گفت:

این نه تنها برای ابزار و نقدینگی XRP (برنامه‌ها و موارد استفاده بیشتر) بلکه برای عملکرد زنجیره‌ای نیز عالی است. ETH و BTC در حال حاضر روی XRPL از طریق @gatehub هستند و ما توکن‌های بیشتری را در XRPL خواهیم دید.

ریپل علیرغم کشمکش‌های حقوقی در حال توسعه است

ریپل، شرکت مادر توکن XRP، علیرغم مشکلات حقوقی مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در آخرین گزارش خود فاش کرده است که تقاضای «بی‌سابقه‌ای» برای نقدینگی درخواستی خود (ODL) داشته است.

ODL یک سیستم پرداخت فرا-مرزی است که از XRP به عنوان پل ارتباطی بین دو ارز استفاده می‌کند. بر اساس این گزارش، ODL شاهد افزایش ۱۳۰ درصدی تراکنش‌ها بود، در حالی که RippleNet نیز شاهد دو برابر شدن حجم تراکنش‌های خود در یک سال گذشته بود.

ریپل در مورد فروش توکن XRP نوشت که معامله‌گران در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ ۴۹۱ میلیون دلار برای دارایی خرج کردند که این رقم در سه ماهه دوم سال حدود ۱۵۷.۹ میلیون دلار بود. رشد در فروش به افزایش مشاهده شده در نرخ پذیرش ODL نسبت داده شد.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن WBTC چیست؟ آشنایی با Wrapped Bitcoin

 

Source

https://coiniran.com/?p=48187
دکمه بازگشت به بالا