ایستگاه خبر

بزرگترین شرکت اطلاعاتی تجاری جهان 400 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند

MicroStrategy بزرگترین شرکت اطلاعاتی تجاری جهان مستقر در ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد حدود 400 میلیون دلار به سرمایه‌گذاری در بیت کوین تخصیص دهد. هدف این شرکت افزایش بیش از 100٪ پرتفلیوی بیت کوین خود است.

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، این شرکت در نظر دارد اسناد مربوطه را در یک پیشنهاد خصوصی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط ارائه دهد.

MicroStrategy در 4 دسامبر سندی را به SEC ارائه داد و اعلام کرد که اخیراً 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است تا سبد سهام خود را به بیش از 40،000 بیت کوین افزایش دهد. با نرخ فعلی بازار، MicroStrategy می‌تواند با 400 میلیون دلار حدود 21،000 BTC خریداری کند تا تعداد کل آن را به نزدیک 62،000 Bitcoin برساند.
در این اعلامیه رسمی مطبوعات آمده است: «MicroStrategy قصد دارد سود خالص حاصل از بخش از فعالیت‌های خود را مطابق با سیاست ذخیره خزانه‌داری خود تا زمان شناسایی نیازهای سرمایه در گردش و سایر اهداف عمومی در بیت کوین سرمایه گذاری کند.»
MicroStrategy پس از Grayscale Bitcoin Trust و Block.one سومین دارنده بزرگ کریپتوی سازمانی در ایالات متحده  است.

قبل از 15 ژوئن 2025، این سهام فقط در شرایط خاص و طی دوره‌های خاص قابل تبدیل خواهند بود و پس از آن، بلافاصله قبل از تاریخ سررسید قابل تبدیل هستند. نرخ بهره، نرخ تبدیل، قیمت تبدیل و برخی شرایط دیگر در زمان قیمت‌گذاری پیشنهاد تعیین می‌شود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا