ایستگاه خبر

بزرگترین شرکت اطلاعاتی تجاری جهان ۴۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند

MicroStrategy بزرگترین شرکت اطلاعاتی تجاری جهان مستقر در ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد حدود ۴۰۰ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری در بیت کوین تخصیص دهد. هدف این شرکت افزایش بیش از ۱۰۰٪ پرتفلیوی بیت کوین خود است.

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، این شرکت در نظر دارد اسناد مربوطه را در یک پیشنهاد خصوصی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط ارائه دهد.

MicroStrategy در ۴ دسامبر سندی را به SEC ارائه داد و اعلام کرد که اخیراً ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است تا سبد سهام خود را به بیش از ۴۰،۰۰۰ بیت کوین افزایش دهد. با نرخ فعلی بازار، MicroStrategy می‌تواند با ۴۰۰ میلیون دلار حدود ۲۱،۰۰۰ BTC خریداری کند تا تعداد کل آن را به نزدیک ۶۲،۰۰۰ Bitcoin برساند.
در این اعلامیه رسمی مطبوعات آمده است: «MicroStrategy قصد دارد سود خالص حاصل از بخش از فعالیت‌های خود را مطابق با سیاست ذخیره خزانه‌داری خود تا زمان شناسایی نیازهای سرمایه در گردش و سایر اهداف عمومی در بیت کوین سرمایه گذاری کند.»
MicroStrategy پس از Grayscale Bitcoin Trust و Block.one سومین دارنده بزرگ کریپتوی سازمانی در ایالات متحده  است.

قبل از ۱۵ ژوئن ۲۰۲۵، این سهام فقط در شرایط خاص و طی دوره‌های خاص قابل تبدیل خواهند بود و پس از آن، بلافاصله قبل از تاریخ سررسید قابل تبدیل هستند. نرخ بهره، نرخ تبدیل، قیمت تبدیل و برخی شرایط دیگر در زمان قیمت‌گذاری پیشنهاد تعیین می‌شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42436
دکمه بازگشت به بالا