ایستگاه خبر

Greg Collet به BlockFi پیوست

مدیر مجمع جهانی طلا Greg Collet پس از ترک این صنعت به پلتفرم فروش رمزارز BlockFi پیوست.

او قرار است که به عنوان مدیر جدید بخش سرمایه‌گذاری این مرکز فعالیت کند.

شرکت ارائه خدمات خرید و فروش بیت کوین BlockFi دیروز اعلام کرد که از این پس Greg Collet به عنوان مدیر جدید بخش‌های سرمایه‌گذاری این مرکز فعالیت خواهد کرد.

Zac Prince مدیر BlockFi گفته است: همانطور که در حال گسترش ارائه‌ی خدمات و محصولات خود برای موسسات سرمایه‌گذاری هستیم، Greg نقشی اساسی در برقراری ارتباط با مشتریان و شرکای بالقوه خارجی خواهد داشت.

پیشینه‌ی Collet

Collet قبل از پیوستن به BlockFi، سمتی مشابه در مجمع جهانی طلا (WGC) داشت و یکی از اصلی‌ترین مهره‌های صنعت طلا بود. او مسئول راه‌اندازی بخش‌های جدید و تاسیس مراکز جانبی مدیریت دارایی در این مجمع بود.

کارنامه‌ی تخصصی او شامل شش سال فعالیت در Deutsche Bank می‌شود و او در پست‌های معاون اول، مشاور و مدیر اجرایی در این بانک فعالیت داشته و همچنین اولین کمیته‌ی معاملاتی بر پایه پلتفرم معاملاتی Futures را در یک صرافی آمریکایی نیز راه‌اندازی کرده است.

پیشنهاد مطالعه: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

BlockFi در سال ۲۰۲۰ شاهد جمع‌آوری بیش از ۱۵۸ میلیون دلار سرمایه و رشد ۱۵۰۰ درصدی در دارایی‌های تحت مدیریت خود بوده است؛ که ارزش این دارایی‌ها مجموعا به ۴ میلیارد دلار می‌رسد.

این شرکت نیویورکی همچنین دارای ۵ درصد از سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) است و به دلیل توجه زیادی که به بازار موسسات سرمایه‌گذاری دارد، ماه گذشته توانست بخش معاملاتی مخصوصی را برای سرمایه‌گذارانی با ارزش دارایی بسیار بالا، راه‌اندازی کند.

هدف BlockFi از استخدام Collet

این شرکت اطمینان دارد که حضور Collet می‌تواند به امنیت جایگاه فعلی آن‌ها در بازار کمک کرده و همچنین تجربیات وی در زمینه‌ی راه‌اندازی و مدیریت بخش‌های سرمایه‌گذاری جدید می‌تواند نقشی اساسی در رشد بیشتر این شرکت در آینده داشته باشد.

طبق توییتی که اخیرا Prince منتشر کرده، ماه فوریه برای کاربران BlockFi ماهی پر از شکستن رکوردهای متوالی بوده و سود پرداختی این شرکت مبلغی معادل ۳۵ میلیون دلار بوده است.

این مبلغ توانست رکورد قبلی این شرکت یعنی ۲۰ میلیون دلار در ماه ژانویه، را بشکند.

source

 

https://coiniran.com/?p=44325
دکمه بازگشت به بالا