ایستگاه خبر

محتوای ووردپرس حالا می‌تواند روی شبکه اتریوم دارای مهر زمانی باشد

بنا بر گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، افزونه‌ای جدید در ووردپرس برای انتشار دهندگان این امکان را تدارک دیده تا برای غیرقابل تغییر بودن و حفظ حقوق مالکیت و حق نشر بتوانند محتوای دارای مهر زمانی منتشر کنند.

این افزونه می تواند به مشکلات مربوط به حق چاپ کمک کند. اثبات اینکه چه کسی یک محتوا را ایجاد کرده است و  حصول اطمینان خوانندگان از عدم تغییر این محتوا از مهمترین کاربردهای آن است . وردپرس در حال حاضر حدود ۳۷٪ از کل وب سایت‌ها و ۶۰٪ از بازار سیستم مدیریت محتوا را در اختیار دارد.

شرکت WordProof، مستقر در آمستردام، این خبر را در کنفرانس بلاک چین مجازی BlockDown لندن، در ۲۲ اکتبر اعلام کرد. مهر زمانی مهم است زیرا هش منحصر به فردی را ه به نوعی ی اثر انگشت است برای آخرین نسخه محتوای اضافه شده به زنجیره بلوک فراهم می کند. این ویژگی اثبات می کند که شخص صاحب محتوا آن را ایجاد کرده است، و در آن هیچ گونه ویرایش یا دستکاری اعمال نشده است. علاوه بر این، وب سایت دارای اثبات زمان انتشار است، که می تواند برای جلوگیری از تعارض‌ها و اختلاف‌های حقوق مالکیت محتوا استفاده شود.

بیشتر بخوانیم: مفهوم حقوق مالکیت و کاربرد بلاک چین در آن

ون در شوت، مدیریت محصول در شرکت WordProof، اظهار کرده:

“چشم انداز این شرکت این است که پرکاربردترین ابزار مهر زمانی برای استفاده در تمام سیستم‌های مدیریت محتوا و سیستم‌های تجارت الکترونیکی باشد.این شرکت همچنین از توکن‌های EOS و Telos پشتیبانی می‌کند. افزودن پشتیبانی از اتریوم یک قدم اساسی در جهت دستیابی به این هدف است. خوشحالیم و از جامعه اتریوم استقبال می‌کنیم.”

رمزارز و بلاچین به طور فزاینده‌ای در وردپرس وارد شده است. در آوریل ۲۰۲۰، شرکت بلاکچین به نام Draper Goren Holm، از اولین افزونه صرافی غیرمتمرکز برای بسترهای سیستم مدیریت محتوا رونمایی کرد. این افزونه به دارندگان وب سایت اجازه می دهد تا از صرافی غیرمتمرکز داخلی استفاده کنند که به کاربران بتوانند با رمارزها و کوین‌های پایدار مبادله کنند.

در سایت رسمی ووردپرس، سه صفحه از افزونه‌های طبقه‌بندی شده به عنوان رمزارز وجود دارد. محبوب‌ترین آن‌ها پورتال پرداخت‌‌های رمزارز است با بیش از ۱۰ هزار نصب فعال و یک نشان‌گذار قیمت با بیشتر از ۷۰۰۰ نصب فعال هستند.

https://coiniran.com/?p=41663
دکمه بازگشت به بالا