ایستگاه خبر

ویکی‌پدیا هیچ برنامه برای استفاده از BSV ندارد

بنیانگذار ویکی‌پدیا آقای جیمی والتز Jimmy Wales اعلام کرده است که پشتیبانی از دهمین کوین بزرگ دنیای رمز ارزها، BSV  هیچ جذابیت ویژه‌ای برای بنیاد تحت مدیریت او ندارد.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، والتز این ادعا را درست بعد از شرکت در کنفرانس لندنِ CoinGeek – که به منظور تشویق سرمایه‌گذارن برای خرید BSV برگزار شده بود- مطرح کرده است.

“تا زمان معرفی BSV ، که با ادعای تحقق تصویر واقعی ساتوشی توسعه پیدا کرده است، هیچ بلاک‌چینی قدرت مقیاس‌پذیری مناسب برای مدیریت پرداخت‌های خرد و پاداش‌دهی مشارکت‌کنندگان در تولید محتوای مناسب در حجم سرسام‌آور ویکی‌پدیا را نداشته است.”

اینها صحبت‌های آقای والتز در کنفرانس لندن است. با این حال والتز در توییتی به تاریخ ۷ فوریه نوشته است:

“متریال بازار شما باید فوری بروز رسانی شود. از آنجاییکه ممکن است مردم این پست را به عنوان تاییدی از جانب من قلمداد کنند، باید به صورت شفاف صحبت کنم. می‌خواهم آنچه در ذهن خود دارم را با شما به اشتراک بگذارم. رمز ارز BSV جذابیتی برای ما ندارد و شانس استفاده بنیاد ما از این رمز ارز در حد صفر است.”

در زمان نگارش خبر توئیت جیمی بیش از ۱۰۰۰ لایک در توئیتر خورده و واکنش‌های متقاوتی را در جامعه علاقه‌مندان به رمز ارزها  در بر داشته است. برخی از کاربران نیت والتز را از شرکت در این کنفرانس مورد سوال قرار داده اند.

گفتنی است که رمز ارز BSV  اخیرا و در تاریخ ۳ فوریه یک ارتقاء هدفمند به نام Genesis را برنامه ریزی کرده است. این ارتقاء با هدف تغییر قوانین اجماع در شبکه این رمز ارز صورت گرفته و هدفش حذف تمامی محدودیت‌های موجود در شبکه رمز ارز BSV  است.

https://coiniran.com/?p=36792
دکمه بازگشت به بالا