ایستگاه خبر

آیا ارزش سولانا در سال 2030 به 5000 دلار خواهد رسید؟

سایت Finder، که درزمینه‌ی مقایسه‌ی محصولات مختلف فعالیت دارد، با انتشار یک نظرسنجی به پیش‌بینی قیمت سولانا پرداخت. براساس این نظرسنجی ارزش هرواحد از سولانا که به «قاتل اتریوم» مشهور است در سال‌های 2025 و 2030 به‌ترتیب 1100 و بیش از 5000 دلار خواهد شد.

قیمت سولانا در سال 2021

این نظرسنجی از یک تیم 50 نفره از متخصصان حوزه‌ی فینتک و رمزنگاری پرسش‌های درخصوص پیش‌بینی قیمت این دارایی در پایان سال‌ جاری، 2025 و 2030 مطرح کرد.

Joshua Fraser یکی از این کارشناسان که هم‌بنیان‌گذار پروتکل Origin نیز است، معتقد بود که قیمت هر واحد از سولانا در پایان سال جاری به 250 دلار رسیده و این دارایی‌ سرانجام به رقیبی درخور برای دومین رمز ارز برتر بازار یعنی اتریوم بدل خواهد شد.

وی گفت:

«سولانا مهمترین جایگزین اتریوم برای میزبانی از امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) خواهد بود. درنتجیه بهتر است بازار این رمز ارز را تحت‌نظر داشته و منتظر انعکاس این پیشرفت بر ارزش SOL باشیم.»

Gavin Smith از دیگر پاسخ‌دهندگان و از همکاران موسسمه مالی Panxora Crypto، با تایید این ادعا از دست‌یابی جایگاه 250 دلاری توسط سولانا تا اواخر امسال خبر داد. نکته‌ی قابل‌توجه رشد قیمت سولانا تا 250 دلار در 24 ساعت گذشته بوده است که می‌توان احتمال داد این رقم تا پایان امسال از پیش‌بینی‌های موجود نیز فراتر رود.

قیمت سولانا در 10 سال آینده

پاسخ‌دهندگان نظرسنجی Finder معتقدند که تا سال 2025 ارزش سولانا با عبور از مرز 1000 دلاری می‌تواند تا 1178 دلار نیز معامله گردد. به‌علاوه برخی از آنان گفتند هر واحد از SOL توانایی رسیدن به سطح قیمتی 5000 دلاری را در سال 2030 دارا است.

علی‌رغم پیش‌بینی‌های مثبت قیمتی، تقربا 40 درصد از پاسخ‌دهندگان با اشاره به حملات اخیر DDoS که به اختلال این شبکه منجر شد، مشکلاتی از این قبیل را چالشی برای رشد این رمز ارز در آینده عنوان نمودند.

Jonathon Miller، مدیرعامل شعبه‌ی استرالیایی صرافی Kraken، اظهار داشت که سولانا فاقد ویژگی‌های بلاک‌چین‌های لایه‌ی یک بوده و اعتماد به چنین شبکه‌هایی توصیه‌ نمی‌شود.

پیشنهاد مطالعه: وب ۳.۰ چیست؟ (Web 3.0)

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا