ایستگاه خبر

اتریوم قدرتمندتر از همیشه یا ۳ دلیل برای اثبات برتری اتریوم بر سایر رمزارزها

این روزها نقدهای بسیاری به دومین رمز ارز بزرگ دوران وارد می‌شود. اتریوم تقریبا پر شده است. این مطلع تمامی نقدهای اخیر است. انتقادهایی که به نظر می‌رسد ناجوانمردانه و بعضا غیر کارشناسانه است. درست است که این رمز ارز این روزها بیشتر از همیشه دست‌به‌گریبان تراکم بلاک‌چین خود است.  و همچنین توسعه برنامه‌ها بر این پلت فرم هزینه‌بر شده است. وب‌سایت Ccn.com اما برای اثبات اینکه این تورم نشان‌دهنده قدرت اتریوم است نه ضعف آن، سه دلیل برشمرده است.

پیشی گرفتن اتریوم بر همه رمز ارزها ازنظر تعداد توسعه‌دهنده‌ها

وقتی بحث بر سر توسعه‌دهنده‌هاست، اتر پادشاه پادشاهان است. مطابق با نتایج گزارش منتشر شده توسط Electric Capital به طور متوسط ماهیانه ۱۱۵۶توسعه دهنده در این شبکه فعالیت می کنند. این چهار برابر بیشتر از اکوسیستم بزرگ بعدی یعنی بیت‌کوین است.

کاربران برنامه‌های غیرمتمرکز بر بستر اتریوم بیش از همه رمز ارزهاست

بنیاد اتریوم در حال رفع مشکل تراکم است. به نظر می‌رسد کاربران برنامه‌های غیرمتمرکز اهمیتی به این مشکل موقتی نمی‌دهند.

اتریوم قدرتمندتر از همیشه
DApps

معرفی راه‌حل دائمی برای مشکل تراکم و مقیاس‌پذیری

مطابق با اعلام رسمی بنیاد اتریوم تقسیم‌بندی بلاک‌چین این رمز ارز به بخش‌های کوچک‌تر در اوایل سال ۲۰۲۰ به‌عنوان راه‌حل دائمی مشکل تراکم ارائه خواهد شد. این توسعه می تواند سرعت تراکنش‌ها را به میزان چشم‌گیری افزایش دهد. هرچند قرار است انشعاب استانبول به‌طور موقت این مشکل را برطرف نماید.

خب با همه این تفاسیر به نظر می‌رسد افت قیمت این رمز ارز موقتی باشد. نظر شما چیست. آیا هنوز به فرزند نابغه ویتالیک ایمان نیاورده‌اید؟

Source

https://coiniran.com/?p=32080
دکمه بازگشت به بالا