ایستگاه خبر

مدیر ارشد Pantera Capital توضیح می‌دهد: آینده امور مالی در اختیار DeFi خواهد بود!

جوی کروگ، مدیر ارشد شرکت سرمایه‌گذاری متمرکز بر بلاکچین Pantera Capital Management LP، در جدیدترین خبرنامه ماهانه شرکت خود توضیح داد که چگونه ۹۹.۹٪ متقاعد شده است که آینده امور مالی در اختیار DeFi خواهد بود.

در ماهنامه‌ فوریه سال ۲۰۲۱ که در روز پنجشنبه (۱۱ فوریه) منتشر شد، کروگ در مورد حماسه GameStop و چگونگی غلبه بر انواع مشکلاتی که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به آنها اشاره کرده است، صحبت کرد:

«نکته جالب در مورد DeFi این است که جهانی است، هزینه‌های نسبتاً کمی دارد، تعداد واسطه‌های آن کم است، و برای همه قوانین شفاف و عادلانه‌ای دارد. دستکاری و تخلف در این سیستم کمتر می‌شود و زیرساخت عمومی مشترکی را جایگزین می‌کند که قابل دستکاری نیست. فضای تسویه وجوه فقط یک قرارداد هوشمند است. از آنجا که همه چیز خودکار است و از طریق قراردادهای هوشمند اتفاق می‌افتد، یک معامله یا به سرانجام می‌رسد یا نمی‌رسد. وقتی معماله شما در اتریوم تأیید شد، نهایی است و تمام.  از آنجا که این سیستم‌ها جهانی هستند، هر کسی می‌تواند به آنها در هر کجای دنیا دسترسی پیدا کند.»

|| بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر صنعت مالی غیرمتمرکز (DeFi) ||

وی سپس در مورد اینکه چگونه متقاعد شد آینده امور مالی در اختیار دیفای است، توضیح داد:

«من می‌خواستم یک دارایی به دارایی دیگر تبدیل کنم. من رمزارزی داشتم که توکنی از اتریوم بود. برای ارسال این رمزارز از صرافی که در بازار ایالات متحده فعالیت نمی‌کرد، به دلار نیاز داشتم تا به یک میز فرابورس (OTC) بفرستم. من از یک صرافی غیرمتمرکز گردآورنده (سایتی که سفارش شما را در ده‌ها صرافی غیرمتمرکز توکن ثبت می‌کند و بهترین قیمت را به شما می‌دهد) استفاده کردم و اولین توکن را با USDC معامله کردم. قیمتی که دریافت کردم بهتر از هر میز فرابورس دیگری بود که برای همان معامله پیشنهاد می‌شد. به طور معمول، من مجبور بودم ابتدا آن را به صرافی متمرکز بفرستم، کمی صبر کنم، آن را معامله کنم و USDC را برداشت کنم. هنگامی که USDC داشتم، USDC را به یک میز فرابورس فرستادم (حدود ساعت ۲ بامداد، زمانی که سیستم بانکی بسته شده بود). میز OTC توکن جدید را برای من خریداری کرد و سپس چند ساعت بعد آن را به کیف پولم فرستاد …»

 

Source

https://coiniran.com/?p=43776
دکمه بازگشت به بالا