ایستگاه خبر

سه دلیل که نشان می‌دهد قیمت بیت کوین تا اوایل سال نو میلادی به ۳۰ هزار دلار می‌رسد!

در حالی که ارز ذخیره جهانی بیش از ۱۲ درصد نسبت به قیمت خود در اواسط ماه مارس سقوط کرده است، رمزارز پرچمدار یک رکورد دیگر ثبت کرد و به ۲۸۳۸۷ دلار رسید. اما گاوها نتوانستند قیمت بیت کوین را به سمت هدف صعودی ۳۰،۰۰۰ دلار سوق دهند و عواملی باعث شد این رمزارز تا ۲۵،۷۷۲ دلار سقوط کند. اما روند نزولی کوتاه بود. بازرگانان / سرمایه‌گذاران دوباره به بازار بیت کوین هجوم آوردند. قیمت مجدداً برگشت و سطح پشتیبانی قابل اعتماد ۲۷،۰۰۰ دلاری خود را پس گرفت.

پرونده بیت کوین ۳۰۰۰۰ دلاری

روند بهبود بیت کوین در روز دوشنبه بسیاری از تحلیلگران را بر آن داشت تا سناریوی ادامه روند صعودی را بررسی کنند. برخی از آنها به یک ساختار فنی صعودی قابل فهم در نمودارهای بازه زمانی کوتاه‌تر اشاره کردند.
با این وجود، برخی از نظرات مخالف نیز ظاهر شد. به گفته مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر مستقل بازار، به نظر می‌رسد بیت کوین به خاطر وضعیت «خرید بیش از حد»، به روند نزولی خود ادامه می‌دهد. وی اظهار داشت که این رمزارز در فروش عمده بعدی ممکن است به زیر ۲۰ هزار دلار برسد.

از طرف دیگر، اصول اساسی یک روند کاملا صعودی را نشان می‌دهد و وعده می‌دهد که قیمت بیت کوین ممکن است تا آستانه سال نو به ۳۰،۰۰۰ دلار برسد. در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که احتمال این افزایش قیمت را نشان می‌دهد:

شماره ۱ بررسی بسته‌های حمایتی فربه

مجلس نمایندگان ایالات متحده روز دوشنبه قانونی را تصویب کرد که پس از تقاضای یک جانبه رئیس جمهور دونالد ترامپ، کمک اقتصادی مستقیم به میلیون‌ها آمریکایی را افزایش دهد.
این مصوبه که با رای ۲۷۵-۱۳۴ در کنگره به رهبری دموکراتیک تصویب شد، پیشنهاد شده بود که مبلغ چک‌های حمایتی از ۶۰۰ دلار به ۲۰۰۰ دلار تغییر کند. این یک روز پس از امضای دومین لایحه امداد COVID-19 آقای ترامپ یکشنبه شب زمینه را برای کمک ۹۰۰ میلیارد دلاری برای دستیابی به خانوارها و مشاغل آمریکایی فراهم کرد.

بیت کوین دفعه پیش نیز نسبت به این نوع اخبار واکنش مثبتی نشان داده بود. این بار نیز، به نوبه خود، دلار آمریکا تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرد که در نتیجه به نفع بیت کوین است.

شماره ۲ سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری بیت کوین
بیت کوین، به لطف پایگاه نهادی که در حال گسترش خود، دلایل بیشتری برای رشد بازار خود پیدا کرده است.
Greenpro Capital، یک شرکت اطلاعاتی تجاری که دفتر مرکزی‌اش در هنگ کنگ است، اعلام کرد که بودجه خود را برای خرید بیت کوین ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌دهد و در پی آن این رمزارز را «ذخیره ارزش قابل اعتماد آینده» خواند.
با این خبر بیشتر این تئوری تأیید می‌شود که مؤسسات مایل‌اند بیت کوین را  حتی در بالاترین قیمت آن خریداری کنند.

شماره ۳ جست‌وجوهای GOOGLE 
جستجوی اینترنتی برای کلمه کلیدی «چگونه بیت کوین خریداری کنیم» در بازه زمانی ۱۲ ماهه به یک امتیاز عالی رسیده است، این نشان می‌دهد که بازار این رمزارز اکنون توجه سرمایه‌گذاران خرد بیشتری را به خود جلب کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42833
دکمه بازگشت به بالا