ایستگاه خبر

سه دلیل که نشان می‌دهد قیمت بیت کوین تا اوایل سال نو میلادی به ۳۰ هزار دلار می‌رسد!

در حالی که ارز ذخیره جهانی بیش از 12 درصد نسبت به قیمت خود در اواسط ماه مارس سقوط کرده است، رمزارز پرچمدار یک رکورد دیگر ثبت کرد و به 28387 دلار رسید. اما گاوها نتوانستند قیمت بیت کوین را به سمت هدف صعودی 30،000 دلار سوق دهند و عواملی باعث شد این رمزارز تا 25،772 دلار سقوط کند. اما روند نزولی کوتاه بود. بازرگانان / سرمایه‌گذاران دوباره به بازار بیت کوین هجوم آوردند. قیمت مجدداً برگشت و سطح پشتیبانی قابل اعتماد 27،000 دلاری خود را پس گرفت.

پرونده بیت کوین 30000 دلاری

روند بهبود بیت کوین در روز دوشنبه بسیاری از تحلیلگران را بر آن داشت تا سناریوی ادامه روند صعودی را بررسی کنند. برخی از آنها به یک ساختار فنی صعودی قابل فهم در نمودارهای بازه زمانی کوتاه‌تر اشاره کردند.
با این وجود، برخی از نظرات مخالف نیز ظاهر شد. به گفته مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر مستقل بازار، به نظر می‌رسد بیت کوین به خاطر وضعیت «خرید بیش از حد»، به روند نزولی خود ادامه می‌دهد. وی اظهار داشت که این رمزارز در فروش عمده بعدی ممکن است به زیر 20 هزار دلار برسد.

از طرف دیگر، اصول اساسی یک روند کاملا صعودی را نشان می‌دهد و وعده می‌دهد که قیمت بیت کوین ممکن است تا آستانه سال نو به 30،000 دلار برسد. در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که احتمال این افزایش قیمت را نشان می‌دهد:

شماره 1 بررسی بسته‌های حمایتی فربه

مجلس نمایندگان ایالات متحده روز دوشنبه قانونی را تصویب کرد که پس از تقاضای یک جانبه رئیس جمهور دونالد ترامپ، کمک اقتصادی مستقیم به میلیون‌ها آمریکایی را افزایش دهد.
این مصوبه که با رای 275-134 در کنگره به رهبری دموکراتیک تصویب شد، پیشنهاد شده بود که مبلغ چک‌های حمایتی از 600 دلار به 2000 دلار تغییر کند. این یک روز پس از امضای دومین لایحه امداد COVID-19 آقای ترامپ یکشنبه شب زمینه را برای کمک 900 میلیارد دلاری برای دستیابی به خانوارها و مشاغل آمریکایی فراهم کرد.

بیت کوین دفعه پیش نیز نسبت به این نوع اخبار واکنش مثبتی نشان داده بود. این بار نیز، به نوبه خود، دلار آمریکا تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرد که در نتیجه به نفع بیت کوین است.

شماره 2 سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری بیت کوین
بیت کوین، به لطف پایگاه نهادی که در حال گسترش خود، دلایل بیشتری برای رشد بازار خود پیدا کرده است.
Greenpro Capital، یک شرکت اطلاعاتی تجاری که دفتر مرکزی‌اش در هنگ کنگ است، اعلام کرد که بودجه خود را برای خرید بیت کوین 100 میلیون دلار افزایش می‌دهد و در پی آن این رمزارز را «ذخیره ارزش قابل اعتماد آینده» خواند.
با این خبر بیشتر این تئوری تأیید می‌شود که مؤسسات مایل‌اند بیت کوین را  حتی در بالاترین قیمت آن خریداری کنند.

شماره 3 جست‌وجوهای GOOGLE 
جستجوی اینترنتی برای کلمه کلیدی «چگونه بیت کوین خریداری کنیم» در بازه زمانی 12 ماهه به یک امتیاز عالی رسیده است، این نشان می‌دهد که بازار این رمزارز اکنون توجه سرمایه‌گذاران خرد بیشتری را به خود جلب کرده است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا