ایستگاه خبر

چه کسی واقعا اولین لامبورگینی بیت کوینی را خرید؟ آیا مشخص است؟

لامبورگینی یک ماشین ورزشی با عملکرد بالاست که مورد علاقه بسیاری از هواداران رمز ارز است. بازار صعودی خارق‌العاده بیت کوین و رمز ارز در سال ۲۰۱۷ باعث شد که بسیاری از سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین سود نجومی کسب کنند. این افراد از سود‌های نجومی خود برای خرید ماشین‌های شیک و مدل بالا مانند لامبورگینی استفاده کردند، اما واقعا جالب است بدانیم که چه کسی اولین لامبورگینی بیت کوینی را خریداری کرده است؟

زمانی که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ بسیار افزایش پیدا کرد، موضوع لامبورگینی تبدیل به موضوعی داغ شد و در بسیاری از فوروم‌های اینترنتی مانند فوروم‌های ردیت و بیت کوین تالک به این موضوع توجه شد. در سال ۲۰۱۷، کنفرانسی بیت کوینی در میامی برگزار شد وده‌ها لامبورگینی در ورودی این کنفرانس ردیف شده بودند که این نمایشی از ثروت سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین بود و توجه‌های بسیاری را معطوف خود کرده بود.

امروزه تنها تعداد معدودی میلیونر کریپتویی شناخته شده است که از بیت کوین‌های خود برای خرید لامبورگینی استفاده کرده باشند. لامبورگینی بیت کوینی امروزه وارد فرهنگ رمز ارز‌ها شده است و خرید لامبورگینی به عنوان نماد موفقیت در عرصه کریپتو تلقی می‌شود. اولین خریدارانی که با استفاده از کریپتو اقدام به خرید این ماشین کردند، جسورانه به داستان‌پردازی در مورد آن پرداختند و لامبورگینی را وارد فرهنگ کریپتو کردند. اما این سوال اساسی برای بسیاری از افراد در جامعه بلاک چین مطرح می‌شود که چه کسی واقعا اولین لامبورگینی بیت کوینی را خریده است؟

در سال ۲۰۱۴، یک کاربر ۴chan، مقدار ۲۱۶ بیت کوین خرج کرد و یک لامبورگینی را با قیمت ۲۱۰۰۰۰ دلار خرید. او در ردیت در مورد این خرید خود صحبت کرد و این خبر سریعا منتشر شد. دلالی که این ماشین را فروخته بود ادعا کرد که این اولین معامله عجیبی است که انجام داده و بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول کرده است.

پیتر سدینگتون (Peter Saddington) در سال ۲۰۱۵ مقدار ۴۵ بیت کوین را برای خرید یک لامبورگینی سفید مدل Huracan نقد کرد. این مدل در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار بیرون داده شد و این نشان می‌دهد که پیتر اولین کسی نبوده که لامبورگینی بیت کوینی خریداری کرده است.

یافته‌های اخیر نشان می‌دهد که در ژانویه ۲۰۱۴ یک تریدر کریپتو با نام خالد مزیدی اقدام به خرید یک لامبورگینی بیت کوینی در دبی کرده است. او در این باره ابراز داشته که این موضوع پیام قدرتمندی را برای او به همراه داشته است و نشانگر ورود رمز ارز‌ها به جهان واقع و تحقق رویا‌ها بوده است. مزیدی در سال ۲۰۱۳ و زمانی که قیمت بیت کوین ۲۸۰ دلار بوده است، خرید را شروع کرده است.

خرید این لامبورگینی در سال ۲۰۱۴ توسط مزیدی، تب خرید لامبورگینی را به سرعت در جامعه کریپتو انتشار داد و امروزه هواداران رمز ارز حتی تیکر قیمت یک لامبورگینی خاص و مدل بالا موسوم به Lamborghini Aventador را دنبال می‌کنند و آن را در ارتباط با قیمت بیت کوین می‌سنجند.

خالد در واقع اولین کسی است که لامبورگینی بیت کوینی خریده است و او اینک از سرمایه‌گذاران رده بالای عرصه کریپتو است. با بالا رفتن قیمت بیت کوین و دستیابی به قله‌های قیمتی جدید، ممکن است خالد رکورد‌های دیگری را نیز به نام خود کند و اقدام به خرید ماشین‌های دیگری کند. نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42519
دکمه بازگشت به بالا