ایستگاه خبر

نهنگ‌های اتریوم یک میلیون اتر معامله کردند و قیمت اتر به ۵۱۵ دلار رسید!

طبق داده‌های منتشر شده از ردیاب نهنگ‌های بلاک چین Whale Alert، طی هشت ساعت گذشته مقدار هنگفت یک میلیون اتر معامله شده است (معادل ۵۳۵ میلیون دلار فیات).

این معاملات بین کیف پول‌های ناشناسی انجام شده است که هرکدام مقادیر هنگفت ۶۰ تا ۷۰ میلیون اتر حمل می‌کرده‌اند.

دومین رمزارز بزرگ جهان که توسط ویتالیک بوترین خلق شده در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ به بیشترین قیمت خود یعنی ۱۳۵۷دلار رسیده بود. از آن زمان تاکنون، به کمتر از ۵۰۰ دلار کاهش پیدا کرد و دیگر تا امروز به چنین رقم بالایی نرسید.

برای اولین بار در دوسال گذشته، اتر پس از چند صعود کوچک در سال ۲۰۲۰، به ۵۱۵ دلار رسیده است. باتوجه به داده‌های CoinMarketCap، بالاترین قیمت اتریوم در اوایل سال جاری شامل ۲۸۱ دلار در ۱۵ فوریه، ۴۳۷ دلار در ۱۵ آگوست، ۴۸۱ دلار در ۲ سپتامبر و در نهایت ۵۱۵ دلار در تاریخ امروز یعنی ۲۱ نوامبر بوده است.

پیشنهاد مطالعه: نهنگ‌های بیتکوین و چگونگی تعیین جهت حرکت بازار توسط آنها

اخبار خوب دیگر امروز این است که ۱۰ درصد دیگر از مقدار اتر لازم برای قرارداد هوشمند ETH 2.0 توسط اعتباردهنده‌ها ارسال شد. دو روز پیش تعداد سپرده‌های اتریوم بالغ بر ۱۰۵هزار اتر (۸۱ میلیون دلار) بود که حدود ۲۰ درصد از مبلغ موردانتظار را تامین می‌کرد.

امروز یکی از دولوپرهای اتریوم به نام Anthony Sassano در توییتی نوشت که تاکنون کوین‌های قفل شده از ۱۵۸۰۱۶ اتر (۸۱ میلیون دلار) فراتر رفته است. وی افزود که طی ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین مبلغ اتر واریز گردیده است. مبلغ فوق‌الذکر ۳۰ درصد از ۵۲۴۲۸۸ اتر لازم برای شروع ارتقای ETH 2.0 در تاریخ ۱ دسامبر است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42156
دکمه بازگشت به بالا