ایستگاه خبر

یک شرکت تحلیلگر فاش کرده که نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری رمز ارز اتریوم هستند!

رمز ارز اتریوم دیروز را متلاطم گذراند و این به دلیل همبستگی نزدیک این رمز ارز با بیت کوین است. اگرچه اتریوم دیروز عصر توانست قله جدیدی بعد از سال ۲۰۱۷ بر جای گذارد، اما در نهایت حرکت صعودی خود را حفظ نکرد و پایین آمد. البته اتریوم هنوز نشانه‌هایی از قدرت را دارد و وضعیت آن در میان مدت تا حدود زیادی به وضعیت بیت کوین وابسته خواهد بود. علیرغم این وضعیت، به نظر می‌رسد که نهنگ‌ها مطمئن هستند که به زودی حرکت صعودی این ارز آغاز می‌شود. داده‌های یک شرکت تحلیلگر نشان می‌دهد که این افراد در حال جمع‌آوری ETH هستند. اینک ۳۹ آدرس دیگر وجود دارد که موجودی آنها بیش از ۱۰ هزار اتریوم است. این نشان می‌دهد که خریداران بزرگی وارد فضای رمز ارز شده‌اند.

ETH اینک بعد از رسیدن به حوالی قیمت ۷۵۰ دلار در حال اصلاح و پایین رفتن است. فشار فروش در این نقطه برجسته بود و از طرف دیگر، بازگشت بیت کوین هم مزید بر علت شد و اجازه نداد که اتریوم به جلو حرکت کند. اگرچه اقدام قیمت این ارز در روز‌های گذشته چندان برجسته نبوده است، اما هنوز احتمال زیادی وجود دارد که حرکت صعودی این رمز ارز در راه باشد. به نظر می‌رسد که پول هوشمند در حال جمع‌آوری این کریپتو با سرعت زیاد باشد.

اینک و در لحظه این نوشتار، ETH وارد مرحله اصلاح شده است و این بازگشت قیمت با بازگشت قیمت بیت کوین همزمان بود. حرکت میان مدت اتریوم به بیت کوین و بقیه بازار رمز ارز وابسته است و بیت کوین و این بازار می‌توانند حرکت ETH را کند کنند.

یک پلتفرم تحلیلگر اخیرا در توییتی توضیح داده که تعداد کیف پول‌های اتریومی با موجودی بیش از ۱۰ هزار ETH در دو ماه گذشته افزایش یافته است و این نشان می‌دهد که افرادی در حال جمع‌آوری این رمز ارز هستند. این جمع‌آوری هنوز تاثیری جدی بر قیمت اتریوم نداشته است اما ممکن است علامت یک روند در حال رشد باشد. چند هفته زمان لازم است تا تاثیر و طول عمر این روند را درک کنیم، اما در کوتاه مدت می‌توان یک چشم‌انداز صعودی را برای رمز ارز اتریوم متصور بود. نظر شما چیست؟ آینده اتریوم چگونه خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42897
دکمه بازگشت به بالا