ایستگاه خبر

افزایش ۸.۳ درصدی آدرس‌ نهنگ‌های بیت کوین در یک ماه

از زمان اعلام رسمی جنگ روسیه و اوکراین، تعداد کل آدرس‌ نهنگ‌های بیت کوین بیت‌کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. آدرس‌هایی که بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت‌کوین دارند، انباشت بزرگترین دارایی دیجیتال جهان را در ۴ هفته گذشته بیشتر کرده‌اند.

در نتیجه، تعداد کل آدرس‌های بیت‌کوین بزرگ در یک ماه بیش از ۸.۳ درصد افزایش یافت. طبق داده های سنتیمنت (Santiment)، ۲۲۰۳ آدرس در حال حاضر حداقل ۱۰۰۰ بیت کوین را در خود جای داده اند که بالاترین سطح در ۱۲ ماه گذشته است.

از زمان رسمی شدن جنگ روسیه و اوکراین، تعداد آدرس‌های بیت‌ کوینی که دارای ۱ تا ۱۰ هزار بیت‌کوین هستند، ۸.۳ درصد افزایش یافته است. ۲۲۰۳ آدرس در بالاترین سطح یک سال اخیر قرار دارد. هم این ردیف و هم ردیف ۱۰۰ تا ۱ هزار بیت کوین از لحاظ تاریخی پیش‌بینی‌کننده حرکت قیمت بوده‌اند.

انباشتگی از آدرس‌های بزرگ BTC چیز جدیدی نیست. در طی اصلاحات قبلی بازار در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰، نهنگ‌های بیت کوین دارایی دیجیتال را در مقادیر زیادی جمع‌آوری کردند.

نهنگ‌های رمز ارزها

به غیر از بیت کوین، دارندگان بلندمدت سایر دارایی‌های دیجیتال نیز با انباشته‌های زیاد، سبد ارزهای دیجیتال خود را تقویت می‌کنند. طبق داده‌های اخیر سنتیمنت، ۳۳۶ آدرس XRP حداقل ۱۰ میلیون سکه را در خود جای داده‌اند. در میان جهش در انباشت نهنگ‌ها، تعداد کل تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال نیز در چند روز گذشته افزایش یافته است.

کاردانو اخیراً ۱۰ درصد افزایش یافته است. Aave یک افزایش ۱۲ درصدی دیگر با سود بیش از ۴۸ درصد را در ۹ روز را تجربه کرده است. تعداد معاملات نهنگ‌ها نقش مهمی در ادامه این روند افزایشی دارد. سنتیمنت افزود: امروز بیش از ۷ تراکنش ۱ میلیون دلاری انجام شد که نشان‌دهنده یک نشانه اولیه از سوددهی بالقوه است.

 

پیشنهاد مطالعه: گزارشی از بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=50371
دکمه بازگشت به بالا