ایستگاه خبر

Wert و Avata خدمات گارانتی NFT را راه اندازی کردند


در پاسخ به نیاز روزافزون به حفاظت از دارایی‌های دیجیتال، ارائه‌دهنده پرداخت وب 3.0 Wert و insurtech Avata سرویس گارانتی پیشگامانه NFT را معرفی کرده‌اند که برای محافظت از سرمایه‌گذاری کاربران در برابر هک قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

در سه ماهه اول سال 2023، وب 3 با یک سری حملات سایبری مواجه شد و هکرها بیش از 320 میلیون دلار از این دامنه‌ها به سرقت بردند. اطمینان از ایمنی دارایی‌های دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است، به ویژه برای کاربران بالقوه.

ارائه‌دهنده پرداخت وب 3.0 Wert، با همکاری سرویس insurtech Avata، یک سرویس گارانتی NFT جدید را برای رفع نگرانی‌های امنیتی کاربران موجود و بالقوه معرفی کرده است.

در این اطلاعیه منتشرشده آمده است که گارانتی اختیاری NFT تا 90 درصد از ارزش دارایی دیجیتال را در صورت به وجود آمدن خطایی در قرارداد هوشمند پوشش می‌دهد.

جورج باسیلادزه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Wert، در مصاحبه اخیر خود تأکید کرد که چنین راه حلی به پر کردن شکاف «اعتماد» کمک می‌کند و در عین حال از گروه متنوعی از مجموعه‌داران محافظت می‌کند.

Basiladze اظهار داشت که ارائه ضمانت‌نامه‌ها برای NFT باعث ایجاد احساس امنیت و اطمینان می‌شود و تعداد بیشتری از کاربران غیربومی ارزهای دیجیتال را ترغیب می‌کند تا با ریسک کمتر وارد قلمرو Web3 شوند.

این سرویس در حدود 80 پلتفرم دارایی دیجیتال را در بر می‌گیرد. باسیلادزه تصریح کرد که هزینه حفاظت 6 درصد قیمت دارایی پس از خرید خواهد بود و پوشش بر اساس قیمت خرید خواهد بود، نه ارزش بازار غالب.

به گفته Basiladze، ارائه خدماتی که سطح خاصی از محافظت در برابر هک و سرقت را تضمین می‌کند، به طور کلی به پذیرش گسترده NFT ها و فناوری‌های web3 کمک می‌کند.

او تأکید کرد NFT های با ارزش بالا، شبیه به کلکسیون‌های سنتی و هنر، معمولاً توسط سرمایه‌گذاران جدی خریداری می‌شوند که اغلب بیشتر از یک کلکسیونر معمولی نگران امنیت دارایی‌هایشان هستند. ضمانت‌نامه‌ها می‌توانند مجموعه‌داران و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای را به این حوزه ترغیب کند.

نظرسنجی اخیر CoinGecko نشان داد که 25 درصد از دارندگان NFT دارای مجموعه‌ای از 51 دارایی دیجیتال یا بیشتر هستند. برخی تحقیقات پیش‌بینی می‌کنند تراکنش‌های جهانی مرتبط با NFT از 24 میلیون در سال 2022 به نزدیک به 40 میلیون تا سال 2027 خواهد رسید.

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا