ایستگاه خبر

Wert و Avata خدمات گارانتی NFT را راه اندازی کردند


در پاسخ به نیاز روزافزون به حفاظت از دارایی‌های دیجیتال، ارائه‌دهنده پرداخت وب ۳.۰ Wert و insurtech Avata سرویس گارانتی پیشگامانه NFT را معرفی کرده‌اند که برای محافظت از سرمایه‌گذاری کاربران در برابر هک قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، وب ۳ با یک سری حملات سایبری مواجه شد و هکرها بیش از ۳۲۰ میلیون دلار از این دامنه‌ها به سرقت بردند. اطمینان از ایمنی دارایی‌های دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است، به ویژه برای کاربران بالقوه.

ارائه‌دهنده پرداخت وب ۳.۰ Wert، با همکاری سرویس insurtech Avata، یک سرویس گارانتی NFT جدید را برای رفع نگرانی‌های امنیتی کاربران موجود و بالقوه معرفی کرده است.

در این اطلاعیه منتشرشده آمده است که گارانتی اختیاری NFT تا ۹۰ درصد از ارزش دارایی دیجیتال را در صورت به وجود آمدن خطایی در قرارداد هوشمند پوشش می‌دهد.

جورج باسیلادزه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Wert، در مصاحبه اخیر خود تأکید کرد که چنین راه حلی به پر کردن شکاف «اعتماد» کمک می‌کند و در عین حال از گروه متنوعی از مجموعه‌داران محافظت می‌کند.

Basiladze اظهار داشت که ارائه ضمانت‌نامه‌ها برای NFT باعث ایجاد احساس امنیت و اطمینان می‌شود و تعداد بیشتری از کاربران غیربومی ارزهای دیجیتال را ترغیب می‌کند تا با ریسک کمتر وارد قلمرو Web3 شوند.

این سرویس در حدود ۸۰ پلتفرم دارایی دیجیتال را در بر می‌گیرد. باسیلادزه تصریح کرد که هزینه حفاظت ۶ درصد قیمت دارایی پس از خرید خواهد بود و پوشش بر اساس قیمت خرید خواهد بود، نه ارزش بازار غالب.

به گفته Basiladze، ارائه خدماتی که سطح خاصی از محافظت در برابر هک و سرقت را تضمین می‌کند، به طور کلی به پذیرش گسترده NFT ها و فناوری‌های web3 کمک می‌کند.

او تأکید کرد NFT های با ارزش بالا، شبیه به کلکسیون‌های سنتی و هنر، معمولاً توسط سرمایه‌گذاران جدی خریداری می‌شوند که اغلب بیشتر از یک کلکسیونر معمولی نگران امنیت دارایی‌هایشان هستند. ضمانت‌نامه‌ها می‌توانند مجموعه‌داران و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای را به این حوزه ترغیب کند.

نظرسنجی اخیر CoinGecko نشان داد که ۲۵ درصد از دارندگان NFT دارای مجموعه‌ای از ۵۱ دارایی دیجیتال یا بیشتر هستند. برخی تحقیقات پیش‌بینی می‌کنند تراکنش‌های جهانی مرتبط با NFT از ۲۴ میلیون در سال ۲۰۲۲ به نزدیک به ۴۰ میلیون تا سال ۲۰۲۷ خواهد رسید.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61977
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x