ایستگاه خبر

شاخص بلومبرگ نشان می‌دهد که از قدرت خرس‌های بیت کوین کاسته شده است!

بنا به گزارش بلومبرگ و بر اساس شاخص GTI VERA، خرس‌های بیت کوین در حال تضعیف هستند. شایان ذکر است که از این شاخص برای تعیین روند مثبت و منفی بازار استفاده می‌شود و البته این شاخص بی عیب و نقص نیست و مانند هر شاخص دیگری باید در کنار اندیکاتور‌های دیگر قرار بگیرد و در ارتباط با آنها سنجیده شود. این شاخص در آوریل ۲۰۱۹ یک سیگنال صعودی را برای بیت کوین ظاهر کرد و بعد از آن بود که حرکت صعودی برجسته سه ماهه دوم آغاز شد.

بیت کوین بعد از آنکه دیروز به بالای ۳۸ هزار دلار رسید، بار دیگر به ۳۶ هزار دلار برگشت و به ترید در دامنه خود ادامه داد. بنا بر داده‌های Bybt، بیش از ۷۷۶ میلیون دلار در پوزیشن‌های لانگ و شورت در ۲۴ ساعت گذشته لیکوید شده‌اند. همچنان که جان بولینگر (John Bollinger) کهنه‌کار اشاره کرده بود، بیت کوین قبل از بازگشت به لمس باند بالایی خواهد پرداخت. او ادعا کرده که این اولین هدف منطقی بعد از آن است که بیت کوین یک کف W را در نمودار روزانه هفته گذشته خود تشکیل داده بود.

هر چند که عملکرد بیت کوین بسیار آشفته است، اما این رمز ارز نسبتا در برابر فشار فروش مقاوم است. این حرکت بیت کوین در حالی صورت گرفت که رافئر (Ruffer) حدود ۴۰ درصد از پوزیشن خود را فروخت و ایلان ماسک (Elon Musk) نیز بیت کوین را از بیوی خود برداشت. نظر شما چیست؟ آیا واقعا از قدرت خرس‌های بیت کوین کاسته شده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43545
دکمه بازگشت به بالا