ایستگاه خبر

بنیانگذار Waves از راه‌اندازی یک استیبل کوین جدید خبر داد

امروز، ساشا ایوانوف، بنیانگذار Waves از راه‌اندازی یک استیبل کوین جدید و راه‌حلی برای مهار مشکلات فعلی USDN خبر داد.

یک استیبل کوین جدید در صنعت

ساشا ایوانوف، بنیانگذار Waves در توییتی نوشت به زودی از یک استیبل کوین جدید رونمایی خواهد کرد. او همچنین اظهار داشت که قبل از راه‌اندازی ارز جدید «برنامه‌ای را برای حل و فصل وضعیت دی-پگ شدن USDN» در نظر خواهد گرفت.

داده‌های اخیر نشان می‌دهد قیمت USDN قیمت آن حدود 5.70 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با ارزش 0.563017 دلار معامله می‌شود. این استیبل کوین در ماه آگوست از مرز 1 دلار سقوط کرد و جامعه کریپتو در توییتر شروع به پیدا کردن شباهت‌هایی بین مشکلات این رمز ارز با UST ترافرم کرده است.

ایوانوف در پاسخ به منتقدان مشکلات کنونی USDN، گفت که استیبل کوین و توکن‌های خواهرش $SURF و $NSBT «در بازار خواهند ماند».

USDN یک الگوریتم پایدار با پشتیبانی Waves است که بر روی زنجیره‌های Waves، اتریوم، BNB Chain و پالیگان ضرب می‌شود. این توکن دارای ارزش بازار 62,161,952 دلار و عرضه در گردش 99,038,275 است.

 Waves در میان هیاهوی بازار ارزهای دیجیتال

در 8 دسامبر، صرافی کره جنوبی، Upbit در سرمایه‌گذاری برای Waves مردد بود و اعلام کرد استیبل کوین USDN به اندازه کافی با 1 دلار پیوند ندارد. بر اساس این گزارش، Upbit روند قیمت را زیر نظر گرفت و تأیید کرد که به دلیل نوسانات Waves خطر ضرر غیرمنتظره برای سرمایه‌گذاران وجود دارد. این صرافی دیجیتال ادعا کرد که بررسی دقیقی از شرکت انجام خواهد داد. علاوه بر این، گفت اگر مشکل حل نشده باقی می‌ماند، آن‌ها Waves را از فهرست خود خارج می‌کردند.

با این حال، در 16 دسامبر، ایوانوف بنیانگذار Waves پاسخ داد و در بیانیه‌ای به کاربران اطمینان داد که اکوسیستم آن‌ها کاملاً عملیاتی است. علاوه بر این، غیرمتمرکز است و با حذف USDN تهدید نمی‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: شرکت های رمز ارز پایدار (Stablecoin) چگونه درآمدزایی می کنند؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا