ایستگاه خبر

ورژن جدید کیف پول Wasabi با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی

کیف پول Wasabi ، یک کیف پول بیت کوین متمرکز بر حفظ حریم خصوصی، امروز Wasabi Wallet 2.0 را معرفی کرد. انتظار می‌رود این محصول طی ۳ تا ۱۴ ماه آینده به بازار عرضه شود.

کیف پول Wasabi یک کیف پول رومیزی رایگان و اپن سورس است که برای مخفی کردن تاریخ معاملات، با استفاده از CoinJoin  چندین پرداخت بیت کوین از چندین طرف را در معاملات منفرد ترکیب می‌کند، به طوری که ردیابی تاریخ معاملات منفرد برای اشخاص خارجی مشکل خواهد شد. همچنین دارای یکپارچه سازی Tor به عنوان یک ویژگی محرمانه اضافی است.

|| بیشتر بخوانید:‌ بهترین کیف پول سگویت بیت کوین ||

بر اساس این اعلامیه، که توسط توسعه‌دهنده اصلی nopara73 ارسال شده است، کیف پول واسابی ۲.۰ با یک بازنویسی کامل UI همراه خواهد بود که بدون از بین بردن ویژگی‌های نرم افزار فعلی طراحی را بهبود بخشیده است.

در اطلاعیه جدید این شرکت، پذیرش ناگهانی بیت کوین در مقبولیت برای قابلیت انتقال، قابلیت انعطاف پذیری و به طور موقت برای برخی ویژگی‌های دیگر آن مضر است. بنابراین، هدف ما چیزی جز آماده‌سازی بیت کوین برای پذیرش گسترده باشد. برای رسیدن به این هدف، ما باید با ضعیف‌ترین ویژگی آن شروع کنیم: حریم خصوصی. Wasabi 2.0 ممکن است آخرین فرصت بیت کوین برای مقیاس‌پذیری مناسب باشد.
مدتی طول می‌کشد تا این کیف پول در اختیار کاربران قرار بگییرد، اما Wasabi 2.0 محافظت از حریم خصوصی را در زمانی که بیشترین نیازها به آن احساس می‌شود، ارائه می‌دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41847
دکمه بازگشت به بالا