ایستگاه خبر

میگوهای هندی در تیر رس فروشگاه‌های زنجیره ای Walmart

غول خرده فروشی آمریکایی Walmart با همکاری IBM و با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین می خواهد فرآیند زنجیره تامین میگو های خود را ردیابی کند.

به گزارش خبرگزاری کوین تلگراف، روزنامه هندی LiveMint به تاریخ ۴ اکتبر گزارش داده است که کمپانی زنجیره ای Walmart، برای ردیابی میگوهای خود که از هند وارد می کند و همچنین پیدا کردن یک مکان مناسب برای ایجاد یک فروشگاه خرده فورشی دیگر از تکنولوژی بلاک‌چین استفاده خواهد کرد.

این اولین باری خواهد بود که از بلاک‌چین برای ردیابی میگو استفاده می شود. رئیس اتحادیه میگوی آمریکا، جان کانلی (John Connelly) به کوین تلگراف گفت:

به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای مبادلاتی جهان، محصولات دریایی یک فرآیند زنجیره تامین پیچیده و وسیع دارند. این اهمیت توسعه فناوری های مرتبط با ردیابی و پیگیری این محصولات را دوچندان می کند. این که رهبر فروشگاه های خرده فروشی آمریکا پیشگام این قضیه شده است، بسیار تحسین برانگیز است.

شایان ذکر است که  Walmart قرار است با همکاری شرکت هندی Sandhya Aqua، فرآیند زنجیره تامین میگوی هندی را در بلاک‌چینی که شرکت  IBM توسعه داده است، ثبت کند تا مشتری ها بتوانند اطلاعات دقیق میگوی خریداری شده خود را ردیابی کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=32793
دکمه بازگشت به بالا