ایستگاه خبر

پیوند ( WSBA ) Wall Street Blockchain Alliance با کنسرسیوم بلاک چین R3

WSBA و R3 در یک راستا همکاری خواهند کرد تا از یک رویکرد راهبردی برای همکاری با سازمان های نظارتی حمایت کنند تا بازار های مالی بتوانند از مزایای کامل فناوری بلاک چین بهره مند شوند.

به گزارش کوین ایران، Wall Street Blockchain Alliance (WSBA) به کنسرسیوم بلاک چین R3 پیوست تا اپلیکیشن ها و راه حل های شان را بر روی پلتفرم Corda توسعه دهند.

طبق بیانیه ای که توسط مدیر عامل شرکتR3 ، آقای David E. Rutter، منتشر شد، WSBA و R3 در یک راستا همکاری خواهند کرد تا «از یک رویکرد راهبردی برای همکاری با سازمان های نظارتی حمایت کنند تا بازار های مالی بتوانند از مزایای کامل فناوری بلاک چین بهره مند شوند».

پیوند ( WSBA ) Wall Street Blockchain Alliance با کنسرسیوم بلاک چین R3
Wall Street Blockchain Alliance Joins Enterprise Blockchain Consortium R3/ Source

WSBA یک ائتلاف تجاری غیر انتفاعی است که برای پذیرش عمومی فناوریی بلاک چین و رمز ارز ها در بازار های بین المللی تلاش می کند.

R3 نیز یک شرکت نرم افزار بلاک چین با بیش از ۳۰۰ شریک است که پلتفرم بلاک چین منبع باز Corda را برای هردو بخش خصوصی و عمومی در صنایع مختلف، توسعه داده است. Corda به عنوان یک پلتفرم بلاک چینی، به موسسات اجازه می دهد با استفاده از قرارداد های هوشمند به طور مستقیم در حالی که از امنیت کاربران خود مطمئن هستند، معامله کنند.

بیشتر بخوانید: کسب و کارها چگونه می توانند از پتانسیل های بلاک چین استفاده کنند؟

در اواسط ماه ژانویه، R3، راه اندازی شبکه Corda را اعلام کرد و مسئولیت عملکرد آن را به موسسه ی غیر انتفاعی Corda Network Foundation سپرد.

در تاریخ ۳۰ ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که شرکت مالی ژاپنی SBI Holdings نیز با R3 همکاری می کند تا بلاک چین محلی Corda خود را با استفاده از پلتفرم اصلی توسعه دهد.

همچنین در پایان ماه ژانویه، شبکه بزرگ پرداخت های بانکی جهانی SWIFT، برنامه هایش را برای توسعه یک دروازه ی Proof-of-Concept منتشر کرد که R3 را قادر می سازد تا با پلتفرمش به شبکه ی پرداخت بین المللی SWIFT متصل شود.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source
https://coiniran.com/?p=27793
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x