ایستگاه خبر

شرکت وام‌دهی ورشکسته وویجر مجموعه دیگری از رمزارزهایش را به کوین‌بیس ارسال کرد

شرکت وام‌دهی ورشکسته وویجر (Voyager) اخیراً تعداد دیگری از توکن‌های اتریوم (ETH)، توکن وویجر (VGX) و شیبا اینو (SHIB) را کوین‌بیس ارسال کرد.

این تراکنش‌ها به ارزش 12.3 میلیون دلار دارایی دیجیتال و شامل دو آدرس ویجر و دو آدرس کوین‌بیس بود.

تراکنش‌های اخیر با ورود به کیف پول وویجر دیروز در ساعت 11:45 (UTC) آغاز شد. این کیف پول 68 میلیارد SHIB از یک آدرس ناشناس دریافت کرد که به مدت دو سال غیرفعال بوده است.

پس از واریز این مبالغ، وویجر بلافاصله 5 میلیون VGX (2 میلیون دلار) را در ساعت 14:31 UTC دیروز به کوین‌بیس منتقل کرد. متعاقباً، این وام دهنده ورشکسته، 300 میلیارد SHIB را به آدرس دیگری از کوین‌بیس ارسال کرد و یک ساعت بعد، 4000 ETH (6.6 میلیون دلار) از یک آدرس دیگر وویجر به کوین‌بیس منتقل شد.

علاوه بر این، پک‌شیلد، پلتفرم امنیتی بلاکچین، توجه‌ها را به مجموعه دیگری از تراکنش‌ها جلب کرد: کوین‌بیس 50 میلیون دلار USDC را در سه انتقال به وویجر منتقل کرد. این انتقال‌ها مدت کوتاهی پس از دریافت دارایی‌های ۱۲.۳ میلیون دلاری وویجر توسط کوین‌بیس انجام شد.

آدرس دارای برچسب Voyager در 8 ساعت گذشته 50 میلیون دلار آمریکا از کوین‌بیس دریافت کرده است
— پک‌شیلد (@PeckShieldAlert) 2 مارس 2023

اخیراً، وویجر یک سری انتقال به ارزش میلیون‌ها دلار را به چندین صرافی ارز دیجیتال از جمله کوین‌بیس، کراکن و بایننس ایالات متحده انجام داده است که اکثریت این سرمایه‌ها به کوین‌بیس می‌روند.

گزارش‌هایی از تخلیه سیستماتیک وویجر

این تراکنش‌های وویجر به موضوعی برای نگرانی و گمانه‌زنی در جامعه رمزارزها تبدیل شده است. نکته قابل توجه، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Arkham Intelligence در این هفته اعلام کرد که گفته می‌شود وویجر می‌خواهد تمام دارایی‌ها را از این پلتفرم خارج کند.

طبق گزارش Arkham Intelligence این شرکت وام‌دهنده دارایی‌های رمزارزی خود را به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار در یک کمپین به فروش می‌رساند.

علاوه بر این، Lookonchain ادعای مشابهی را در 26 فوریه مطرح کرد و ادعا کرد که وویجر اخیراً دارایی های خود را از طریق کوین‌بیس نقد کرده است. Lookonchain فاش کرد که وویجر در 3 روز منتهی به 26 فوریه 100 میلیون دلار USDC از کوین‌بیس دریافت کرده است. با این حال، وویجر هنوز هم تقریباً هر روز دارایی‌های خود را به صرافی‌های آمریکایی ارسال می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: احراز هویت یا مشتری‌ات را بشناس (KYC) چیست؟ راه پیشگیری از پولشویی!

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا