ایستگاه خبر

راه‌اندازی دوباره اپلیکیشن وویجر و امکان برداشت وجوه برای کاربران

وویجر دیجیتال، شرکت کارگزاری رمزارز که تقریباً یک سال پیش درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد، در حال آماده شدن برای بازگشایی اپلیکیشن خود و امکان برداشتن وجوه به مشتریان است. پس از مدت‌ها انتظار، کاربران می‌توانند برداشت‌های خود را بین 20 ژوئن تا 5 جولای آغاز کنند.

به گفته پل هیج، مدیر طرح ورشکستگی، به‌روزرسانی اپلیکیشن وویجر در 15 ژوئن موجودی را نشان می‌دهد و تخمین زده می‌شود که دوره برداشت از 20 ژوئن تا 5 جولای آغاز شود.

طرح ورشکستگی توسط دادگاه در 17 می تأیید شد که به مشتریان این امکان را می‌دهد ابتدا 35.72 درصد از مطالبات خود را از طریق اپلیکیشن وویجر یا دریافت وجه نقد پس از یک دوره انتظار 30 روزه، بازیابی کنند.

هیج همچنین تأکید کرد صندوق سرمایه‌گذاری ورشکسته تری آرروز کپیتال هنوز مبلغ قابل توجهی به ارزش 650 میلیون دلار به وویجر بدهکار است. بنابراین، پس از توزیع اولیه، تلاش‌ها در درجه اول بر بازیابی دارایی‌های طلبکاران متمرکز خواهد بود.

وویجر قبلاً دو طرح ورشکستگی ارائه کرده بود که با شکست مواجه شد. اولین پیشنهاد، یک قرارداد 1.4 میلیارد دلاری با FTX US، شاخه ایالات متحده FTX بود، اما پس از اینکه FTX US نیز اعلام ورشکستگی کرد، این طرح از بین رفت.

متعاقباً، یک معامله 1 میلیارد دلاری با Binance.US به همان سرنوشت دچار شد و Binance.US در 25 آوریل به خاطر جو مقرراتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده از توافق خارج شد.

Voyager Digital set to reopen app for fund withdrawals - 1
نمودار قیمت VGX/USD 24 ساعته | منبع: CoinMarketCap

در زمان نگارش این مقاله، توکن بومی VGX Voyager حدود 0.0944 دلار معامله می‌شود که طبق داده‌های CoinMarketCap نشان‌دهنده کاهشی 7.28 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی سایت CoinMarketCap برای مبتدیان

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا