ایستگاه خبر

Voyager Digital یک صرافی اروپایی را با تمرکز بر سرمایه‌گذاران نهادی خریداری می‌کند

شرکت خصوصی محدود Voyager Digital که یک کارگزاری دارایی‌های رمزارزی است، در حال خرید  LGO Markets است. LGO Markets یک صرافی رمزارز فرانسوی است که بر سرمایه‌گذاران نهادی تمرکز دارد. این دو شرکت ذیل نام تجاری Voyager با یکدیگر ادغام می‌شوند و توکن‌های متفاوت هر دو نیز (VGX و LGO) با هم ادغام خواهند شد.

به گزارش رسانه‌ها این معامله به وویجر که یک شرکت بورس اوراق بهادار کانادایی است (CSE)، اجازه می‌دهد تا از طریق مجوز ارائه‌دهندهٔ خدمات دارایی مجازی LGO، به بازار خرده‌فروشی اروپا دسترسی یابد.

LGO باتوجه به اینکه با برند Voyager یکی خواهد شد، تمرکز خود را صرفا به سرمایه‌گذاران نهادی محدود نخواهد کرد. وویجر برای تکمیل مالکیت‌اش یک میلیون سهم صادر خواهد کرد که ارزش آن‌ها تا حدی تعیین‌کنندهٔ قیمت نهایی معامله است.

عامل دیگر موثر بر قیمت نهایی، به ارزش توکن رمزارز ادغام‌شده بستگی خواهد داشت، که براساس گزارش‌ها «عملکردهای مالی غیرمتمرکز مانند حاکمیت جامعه و سهام‌گذاری با نرخ بهره اولیهٔ ۷درصد» را شامل خواهد شد.

البته این معامله منوط به تصویب مقررات است. سهام Voyager در معاملات CSE جمعه با ۲.۳درصد کاهش به ۰.۴۳ دلار رسید. این سهام از زمان انتشار خبر ادغام و مالکیت شرکت جدید در ۲۱ اکتبر بیش از ۱۶درصد کاهش داشته است. ارزش بازار وویجر ۳۶.۵ میلیون دلار است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41673
دکمه بازگشت به بالا