ایستگاه خبر

نوسان و حجم مبادلات اندک BSV را تهدید می‌کنند

نوسان قیمتی شدید در BSV نگرانی‌ها در رابطه با ثبات پنجمین رمز ارز بزرگ بازار از لحاظ حجم مارکت را افزایش داده است.

در تاریخ ۱۴ ژانویه حول و حوش ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت جهانی قیمت BSV در عرض ده دقیقه شش درصد افزایش پیدا کرد و ۲۲ ساعت بعد با ۱۳۹ درصد افزایش این رمز ارز ۴۵۴ دلار معامله می‌شد. فروش بزرگ دقیقا یک روز بعد شروع شد. در ۱۵ ژانویه قیمت BSV از ۴۵۸ دلار به ۲۷۸ دلار کاهش پیدا کرد. به عقیده کارشناسان پنجمین رمز ارز بزرگ بازار گرفتار مشاجرات دادگاهی و همچنین عمق کم مبادلات است.

به گزارش خبرگزاری کوین دسک، سیمون پترز تحلیلگر رمز ارزها در eToro معتقد است با انتشار خبر دسترسی کرگ رایت به ۱.۱ میلیون بیت‌کوین قفل شده مشهور به Tulip Trust خیلی ها پیش بینی کردند که رایت موجودی عظیم خود از بیت‌کوین را به نقع رمز ارز مورد علاقه خود BSV وارد بازار خواهد کرد. این مهمترین دلیل افزایش ناگهانی قیمت این رمز ارز از نگاه سیمون است.

حجم مبادلات BSV در مقایسه با ۱۰ رمز ارز بزرگ دیگر بازار کم است. این نیز دلیل دیگر نوسانات شدید قیمت این رمز ارز از نگاه سیمون است. او این حجم کمتر را تنها ناشی از خط خوردن BSV از صرافی‌های بزرگ چون بایننس نمی‌داند. او درگیری‌های رایت و سرنوشت نامعلوم دادگاه او را مهمترین دلیل افت و صعودهای چشمگیر BSV می‌داند.

https://coiniran.com/?p=36644
دکمه بازگشت به بالا