ایستگاه خبر

کمک ویزا به بانک‌ها برای ورود به دنیای رمز ارزها

ویزا امروز اعلام کرد که به مشتریانی که به دنبال ورود به دنیای پیچیده ارزهای دیجیتال هستند، خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد. این شرکت شناخته‌شده پرداخت اعلام کرد به پذیرش بیشتر رمز ارزها در جریان اصلی کمک کند.

ویزا امروز اعلام کرد که در بخش مشاوره و تجزیه و تحلیل خود یک مشاوره رمز ارزی نیز راه‌اندازی خواهد کرد. این بخش به مؤسسات مالی و سایر مشتریان در مورد هرچیز مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه خدمات مشاوره‌ای می‌دهد.

بر اساس مقاله ای در CNBC، بانک آمریکایی UMB در حال حاضر یکی از مشتریانی است که از خدمات مشاوره رمز ارزی استفاده می‌کند.

چشم‌انداز ویزا برای پذیرش کریپتو صعودی بوده است. نیکولا پلکاس، مدیر بخش ارزهای دیجیتال ویزا، می‌گوید شرکت او این ظرفیت را برای کاربران فراهم می‌کند تا رمز ارزها را در بیش از ۸۰ میلیون محیط بازرگانی در سراسر جهان خرج کنند.

با ۳.۵ میلیارد دلار تراکنش ارز دیجیتال در سال گذشته، از طریق طرح‌های کارت‌های مرتبط با رمزارز Visa، این غول پردازش پرداخت‌ها با تمام قوا در صنعت در حال ظهور کریپتو فعالیت می‌کند.

هم ویزا و هم رقیب اصلی آن مسترکارت، کریپتو را یک پتانسیل بزرگ می‌دانند و به دنبال ارائه خدمات در حوزه‌های دیگر خارج از کسب و کار اصلی خود هستند.

با این حال، همه چیز با میل آن‌ها پیش نمی‌رود و تحولاتی مانند بانکداری آزاد در فعالیت‌های آن‌ها اختلال ایجاد خواهد کرد. همچنین، ویزا علاوه بر رقابت با شرکت‌های کوچک‌تر در بخش شبکه‌های پرداخت، به خاطر عملکردش در برابر آمازون مورد انتقاد قرار گرفته است، زیرا غول تجارت الکترونیک اخیراً اعلام کرد که با توجه به هزینه‌های بالایی که وجود دارد، پرداخت‌های کارت اعتباری بریتانیا را متوقف می‌کند.

با این وجود، Plecas، مدیر ارزهای دیجیتال ویزا تأیید کرد که:

«کریپتو برای ما یک فرصت بزرگ و توسعه‌ای جدید است. و ما بر رشد این تجارت رو به جلو متمرکز خواهیم ماند.»

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه سولانا

منبع

https://coiniran.com/?p=48650
دکمه بازگشت به بالا