ایستگاه خبر

همکاری Visa با سازنده سریال Aku برای ایجاد یک برنامه جدید NFT

غول پرداخت Visa برنامه‌‌ای را برای کمک به تولیدکنندگان محتوا در ساخت و فروش توکن‌‌های غیرقابل تعویض (NFT) ارائه کرد.

همکاری Visa با میکا جانسون برای طرح جدید NFT

ویزا قصد دارد گروهی از سازندگان را انتخاب کند، از آن گروه حمایت کند و خدمات مشاوره‌‌ای به آن‌ها ارائه دهد.

همچنین ارتباطاتی بین آن سازندگان NFT و شبکه شرکای پرداخت خود ایجاد خواهد کرد. Cuy Sheffield، رئیس بخش کریپتوی ویزا، خاطرنشان کرد که این شرکت به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا «زیرساخت‌های پرداخت رمز ارزی و سنتی را هدایت کنند.»

ویزا برای اجرای این برنامه با میکا جانسون، بازیکن سابق MLB، خالق سریال Aku NFT همکاری می‌کند. این مجموعه امسال در حراج ۲۸ ساعته ۲ میلیون دلار توکن فروخت. شخصیت اصلی آن، یک فضانورد جوان سیاه پوست با کلاه ایمنی فضایی بزرگ ، در ماه آوریل برای فیلم و تلویزیون انتخاب شد.

جانسون خاطرنشان کرد:

NFTها فرصتی را برای من ایجاد کردند تا بتوانم جامعه ای از افراد علاقمند به حمایت از کارم را ایجاد کنم، به گونه‌ای که فراتر از دوست داشتن یا اشتراک‌گذاری است.

سایر تلاش‌های در بازار NFT

ویزا اخیراً CryptoPunks NFT را برای مجموعه آثار هنری خود به قیمت ۱۵۰،۰۰۰ دلار خریداری کرده است. این اطلاعیه نشان می‌داد که ویزا سرویس‌های NFT جدیدی را، مانند آنچه امروز اعلام شده است، معرفی خواهد کرد.

این گزارش نیز اندکی پس از آن اعلام شد که صرافی رمز ارز Coinbase خبر داد که یک بازار NFT ایجاد می کند. شرکت‌های دیگر از جمله Ripple و TikTok نیز برنامه‌هایی برای NFT های خود دارند.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=47901
دکمه بازگشت به بالا