ایستگاه خبر

ویزا برای ساخت شبکه پرداخت جهانی بلاکچین به دنبال توسعه‌دهندگان اتریوم، ریپل و بیت کوین است

طبق آگهی شغلی اخیر که توسط غول پردازش پرداخت منتشر شده است، این شرکت به دنبال توسعه‌دهندگانی مجرب با مهارت در اتریوم و بلاکچین است تا به تیم جهانی پرداخت بازرگانی آن بپیوندند و روی برنامه‌های توزیع‌شده کار کنند.

آیا ویزا از اتریوم استفاده می‌کند؟
متقاضیانی که در استخدام موفق می‌شوند، وظیفه دارند تا فعالیت خود را با عنوان «نوآوری و محصول مبتنی بر پرداخت غیرکارتی» آغاز کنند. با وجود تمرکز ظاهری تبلیغات روی توسعه‌دهندگان با تجربه در اتریوم، محصول پرداخت بلاکچین Visa ممکن است از فناوری اتریوم استفاده نکند، همچنین لزوماً از ریپل یا بیت کوین نیز که در این آگهی‌ها آمده است، استفاده نخواهد کرد. «توسعه کد-زنجیره‌های هایپرلجر در گولنگ» یکی از پنج برنامه‌ای است که‌ در اولویت‌های این شرکت ذکر شده است. همچنین، یکی از مسئولیت‌های اصلی ذکر شده در آگهی استخدام «حفظ رابطه شرکت با هایپرلجر» است.

هایپرلجر چیست؟
Hyperledger یک پروژه اپن سورس از فناوری‌ها و ابزارهای بلاکچین است که توسط بنیاد لینوکس در سال ۲۰۱۶ ایجاد شده است. Hyperledger بر ساخت فناوری‌های بلاکچین برای استفاده مشاغل و شرکت‌های خصوصی متمرکز است. این طرح بلافاصله پس از آغاز به کار، حمایت مالی IBM و Intel را دریافت کرد. تمرکز ویزا بر اعمال نفوذ فناوری‌های بلاکچین مجاز می‌تواند به عدم اطمینان این شرکت به بلاکچین‌های عمومی تعبیر شود. اسناد Hyperledger مزایای استفاده از بلاکچین‌های خصوصی و مجاز در بخش تجارت را شرح می‌دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39939
دکمه بازگشت به بالا